Panowie ten tydzień wyglądał tak jak poniżej. Musiałem trenować 4 dni pod rząd ponieważ w piątek idę na bis Sylwestra (impreza na 140 osób) i oczywiście muszę być wypoczęty bo aeroby taneczne będą trwały cała noc. Gruby już się cieszy bo dzisiaj będzie bezlimitowo a ja już zacieram ręce. Dieta przez cały dzień z małymi węglami, żeby wieczorem poszaleć.
Pon klatka + bok barku
-rozpiętki na ławce płaskiej 4s
-wyciskanie sztangi na skosie minus 4s
-brama od dołu w klęczeniu 4s
-przenoszenie hantli za głowę 4s
-unoszenie hantli jednorącz w leżeniu na ławce płaskiej 4s ( przytrzymanie w napiętej pozycji na prostej ręce)
WT plecy + dwugłowy uda
-podciąganie szeroko do klatki 4s
-wiosłowanie sztanga podchwytem 4s
-ściąganie drążka wąsko do brzucha siedząc 4s
-podciąganie sztangi szeroko w opadzie do klatki 3s
-wyprosty na ławce rzymskiej 3s na maxa
-martwy ciąg na jednej nodze 4s w serii łączonej z uginaniem podudzi na maszynie np leżąc/siedząc 4s
Środa ręce
-wyciskanie francuskie sztanga na skosie + 3s
-wyciskanie wąskie na ławce skos + 3s
-wyciąg górny z odciągnięciem na bok sznurków w super serii ze --sztangą prostą z ruchem od połowy do maksymalnego ugięcia 3s
-pompki na poręczach 3s + supinacja hantlami 3s
-uginananie w podporze o kolano 3s
Czwartek barki ,nogi
-wyciskanie sztangi sprzed klatki 3s w serii łączonej z unoszeniem ciężaru przed siebie 3s
-unoszenie na boki ciężarem na prostych rękach 3s + unoszenie sztangi szeroko do klatki 3s
-unoszenie na boki w opadzie na bramie 3s + facepulls 3s
-przysiad klasyczny 4s
-syzyfki 4s
-prostowanie na maszynie 2s minimum 30 ruchow na maxa
-
martwy ciag na prostych nogach
Zmieniony przez - kerad37 w dniu 2016-02-05 07:56:39