SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

kerad37 krata do lata

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 553765

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 9129 Wiek 48 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 130480
bez fotek się nie liczy

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 274 Napisanych postów 4714 Wiek 56 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69540
Kuba nie namawiaj do grzechu starczy tego objadania.Teraz do Bożego Narodzenia ogień.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 9129 Wiek 48 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 130480
oj tam, podejrzewam że przed świętami to jeszcze nie raz Cię szwagier nawiedzi

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 274 Napisanych postów 4714 Wiek 56 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69540
Witam koledzy.Dzisiaj był trening pleców i tricepsów.

-Podciąganie ogólnie kończyłem na maszynie ciężarem 117kg.

-Martwy ciąg 4 serie. Podniosłem 130kg w ostatniej serii mój rekord:).Nie chciałem się połamać ale wiadomo większemu jest ciężej podnosić bo występują dłuższe ramiona.

-Podciąganie sztangi nachwytem 4 serie po 80 kg.

-Szrugsy 4 serie 30kg i końcówka 22,5kg technicznie.

-Francuz 4 serie bardzo lubię to ćwiczenie daje mi moc w bocznej głowie.

-Prostowanie na drążku daje mi moc jak napinam triceps w dolnym położeniu.

-Prostowanie linek do tyłu w opadzie tułowia do przodu (bardzo ładnie piecze)

-Na koniec pompki na poręczach.

Dzisiaj troszeczkę czitów ale bilans zachowany. Związane to z wyjazdem do Gorzowa gdzie pozbywałem się filtra cząstek stałych z samochodu.Jeżeli ktoś nie wie o co chodzi to taki wymysł panów od ochrony środowiska. Jest to g... w aucie i się zapycha powodując większe zużywanie się silnika oraz częstszy serwis olejowy. Teraz auto oddycha pełną piersią:).

Zmieniony przez - kerad37 w dniu 2013-11-04 21:47:24
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 9129 Wiek 48 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 130480
zachciało Ci się diesla to masz - inne uroki to dwumasa, turbinka, wtryski, niedogrzany silnik w zimie itp itd
jak to mówi przysłowie żeby oszczędzać trzeba być bogatym

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 118772
kuba_n
zachciało Ci się diesla to masz - inne uroki to dwumasa, turbinka, wtryski, niedogrzany silnik w zimie itp itd
jak to mówi przysłowie żeby oszczędzać trzeba być bogatym


jeszcze tylko dwumasy nei wymieniałem u siebie

kerad po Tobie widać ze chcesz być dzik a nie reduktor

pierwszy raz MC i 130 - plecy całe?

Zmieniony przez - Gwid w dniu 2013-11-04 23:46:06

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 274 Napisanych postów 4714 Wiek 56 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69540
Jaki pierwszy raz MC trenuję go od 2 miesięcy.Jaki dzik co Ty chcesz plan jest prosty krata na lato a komu się to uda to zobaczymy.Może jakiś zakładzik dla motywacji pod kratę na lato-rękawica rzucona.

Zmieniony przez - kerad37 w dniu 2013-11-05 07:28:12
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 110 Napisanych postów 3897 Wiek 50 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 76182
trzeba byłoby zrobić ten konkurs w kilku kategoriach zaawansowania :)

Podsumowanie I fazy redukcji: http://www.sfd.pl/Redukcja_ze_105kg__podsumowanie_str._170-t966196-s170.html
Rekordy osobiste w Tri:
1/8 IM: 1h23’30’’: Pszczyna 2014 // 1/4 IM: 2h28’59’’: Radłów 17/07/2016 // 1/2 IM: 4h59'40'Lisbon 2018: IM Kopenhagen 2017: 11h48'
Dystans Olimpijski: 2h32'04’’: 5150 Warszawa 11/06/2017

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 118772
kerad czy jesteś świadom wyzwania i całego ryzyka z tym związanego?

ustalmy zatem:
1) termin
2) zakres transformacji
3) nagrody

może jakiś sponsoring od adminów

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 518 Napisanych postów 10132 Wiek 52 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 68495
kuba_n
zachciało Ci się diesla to masz - inne uroki to dwumasa, turbinka, wtryski, niedogrzany silnik w zimie itp itd
jak to mówi przysłowie żeby oszczędzać trzeba być bogatym

Są diesle i diesle. Od lat jeżdżę Toyotą w dieslu i nie miałem ani jednej usterki mechanicznej. Wymieniałem tylko świece żarowe i chłodnicę. Poza tym normalnie: rozrząd, klocki. I oszczędzam. 4,5 l ropy na 100 km.

------------------------------------
Сила это способность
http://www.sfd.pl/Kettlebells_Sztanga_Bieganie_Sila_dla_cierpliwych_By_MaGor_Vol3-t1078817.html
------------------------------------
Spis treści i indeksy:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/69665444/sfd/pub/dziennik/spis_tresci.html
------------------------------------
http://www.sfd.pl/Pomoc_dla_małego_Igorka__serdecznie_zapraszamy_!-t1022615.html 

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BIAŁKO chyba przedawkowywałem???!!!

Następny temat

odchudzanie grubasa

electro
Polecane artykuły