SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Krata na lato według - bury07

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4053

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 333 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 47277
Witam wszystkich i zapraszam do odwiedzania

CEL:
Zejście do około 8-10% BF

WYMIARY I ZDJĘCIA:

Wzrost: 177cm
Waga: 79kg

Poziom tkanki tłuszczowej według kalkulatora z potreningu

Analiza składu ciała

Obwód pasa na wdechu - 79cm

Zdjęcie bokiem

Obwód pasa luzem - 84cm

Zdjęcie brzucha

Ocena sylwetki przodem

Ocena sylwetki tyłem

L-sit

Brzuszki

PAKIET ANTY-ANOREKSYJNY

Wyciskanie 50kg

Pompki na poręczach

DIETA:

Intermittent Fasting 16h/8h

Schemat:

DT
3000 kcal
B: 2,7g/kg
T: 1g/kg
W: 4,5g/kg

16.00 I Posiłek ok.25% zapotrzebowania
20.00 II Posiłek (potreningowy) ok. 50% zapotrzebowania
24.00 III Posiłek ok. 25% zapotrzebowania

DNT
2700 kcal
B: 2,5g/kg
T: 1,5g/kg
W: 2,5g/kg

16.00 I Posiłek ok. 50% zapotrzebowania
20.00 II Posiłek ok. 25% zapotrzebowania
24.00 III Posiłek ok. 25% zapotrzebowania

TRENING:

Poniedziałek: Nogi + Brzuch
Wtorek: Barki + Kaptury
Środa: 30min Cardio
Czwartek: Plecy + Biceps
Piątek: Klatka + Triceps
Sobota: -
Niedziela: 30min Cardio
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 688 Wiek 44 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 8399
Witamy w konkursie.
Dziwnie wyszło to zdjęcie brzucha, wygląda jakbyś nabrał powietrza w brzuch. A tak poza tym to spoko.

„Znawca Archaicznych Ćwiczeń”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 248 Napisanych postów 9129 Wiek 41 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 130480
wypchnąłeś mocno klatę do przodu to poszedł automatycznie brzuch taki jakby wydęty

powodzonka (młodzież mocno atakuje)

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3232 Napisanych postów 24807 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 700098
Zgadza się młodzież nie odpuszcza ....

Fajnie wygląda w filmie pomiar czasu i powtórzeń..jak to zrobiłeś?Podoba mnie sie...:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 333 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 47277
Dzięki panowie. Co do zdjęcia to myślę że głównie przez otłuszczenie dolnych partii brzucha tak to wygląda. Gdy staram się spiąć klatkę i brzuch niestety wychodzi to tak jak widać.

masti: W programie Camtasia Studio jest opcja naniesienia na filmik nagranego obrazu z pulpitu, czyli np. stopera lub licznika
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 4393 Wiek 21 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 81788
Bede Widze, ze tez IF 8/16 wiec podobnie. Jedynie do dipsow mozna sie czepic ze plyciutko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 758 Wiek 43 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 18436
Powodzenia ! Widzę że z kolegą muzzy17 ćwiczycie na jednej siłowni , chyba ze sie mylę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10709 Napisanych postów 45576 Wiek 25 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 57816
Zycze powodzenia.

Ten rodzaj diety w ogole do mnie nie trafia. Tym bardziej bede obserwowal dziennik z uwaga :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2221 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 260128
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 758 Wiek 43 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 18436
To motywacja dwa razy większa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Aktualny rozkład kalorii

10.04 DNT

DARNOK35
Ten rodzaj diety w ogole do mnie nie trafia. Tym bardziej bede obserwowal dziennik z uwaga :)

Pierwszy raz stosuję system IF i sam jestem ciekaw jak to wyjdzie. Na razie po ponad tygodniu mogę powiedziec, że nie mam żadnych problemów z postem a na treningach czuję się bardzo dobrze. Pierwszego dnia próbowałem od razu zacząc od 20h postu i 4h okna żywieniowego ale jednak nie dałem rady zmieścic 3000kcal w takim czasie. Zmieniłem więc na 16/8.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Krata na Lato - Mariusz Czerniewicz - TEMAT KONSULTACYJNY!

Następny temat

Konkurs : wyciskanie leżąc - SIŁA wg.....(*AdamM*)