SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 16

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 201432

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 24177 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402482
chodzilo tylko o przykladowy dzien, niet Ci nie karze trzymac sie schematów, wymiana miedzy soba produktów bialkowych, weglowodanowych, tłuszczowych jak najbardziej ok,
...to jest temat od poj.szybkich pytan a nie długich dyskusji i tego chciałem tu uniknac dla zachowania porzadku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 24177 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402482
hks1950
Co z tym usmażonym łososiem? Mogę go trzymać 2-3 dni?


2 dni powinien wytrzymac, sprawdz to bedziesz wiedział
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 991 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12921
wincol
chodzilo tylko o przykladowy dzien, niet Ci nie karze trzymac sie schematów, wymiana miedzy soba produktów bialkowych, weglowodanowych, tłuszczowych jak najbardziej ok,
...to jest temat od poj.szybkich pytan a nie długich dyskusji i tego chciałem tu uniknac dla zachowania porzadku


Ok w takim razie zrobimy tak jak Ty sugerujesz ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 418 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10643
Mam problem w diecie, mam ułożoną inną na dwa dni, rozkład btw zgadza się praktycznie idealnie pomiędzy nimi, jestem pewny na milion % wiele razy liczyłem, a mimo wszystko wychodzi różnica w kcal ok 40. Jak to możliwe? Nie ma na pewno błędu w rachunku.

“I poznasz, że imię moje pan, gdy wywrę na Tobie swą zemstę.”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 674 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13392
wincol
hks1950
Co z tym usmażonym łososiem? Mogę go trzymać 2-3 dni?


2 dni powinien wytrzymac, sprawdz to bedziesz wiedział



Mam całego kilogramowego płata i jak już go rozmrożę to muszę całego zrobić, a to trochę za dużo będzie jak na jeden dzień
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6909
Co sądzicie o DHEA? Brał ktoś z was? Warto wydać na to parę zł czy przeznaczyć na coś innego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1056
Witam, od 1 marca skończyłem redukcje. W pierwszym tygodniu zmniejszyłem ilość białka w jego miejsce dodałem węgle zachowując tą samą kaloryczność. Odczułem zmianę siła poszła na + wróciła energia generlnie ćwiczy się rewelacyjnie. Waga poszła jescze w dół o pół kilograma. Dzisiaj poniedziałek zakładałem, że co poniedziałek będę dokładał po 100 kcal. Sprawa sie komplikuje bo 100 kcal to tyle co nic, nie dorzucę pół paczki ryży, kanapki razowej.
czy macie jakiś pomysł jak logicznie podbijać te kalorie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1510
Witam, ćwiczę około 5 miesięcy . Z wagi 65 skoczyłem na 71 przy 180cm wzrostu. Postanowiłem wziąć się za rozpisanie diety i mam pytanie bo według tego tematu https://www.sfd.pl/Dieta_na_masę__dodatkowe_kg_dla_wszystkich_potrzebujących!-t240536.html wyszło mi że muszę spożyć 3900 kCal dziennie . Czy to nie za dużo? nie zaleje mnie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 475 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 16504
Czy na redukcji warto zrezygnować z węglowodanów w posiłku przedtrenigowym??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1164 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9517
Kanapki z poledwicą z kurczaka-jakość jest ok.Moge jeść takie rzeczy?Bo codzienne jedzenie placków,owsianki,jajecznicy już mi sie nudzi.Pieczywo jem białe,gdyż po ciemnym mam problemy.


Zmieniony przez - ~Igor w dniu 2014-03-10 15:54:36

Zmieniony przez - ~Igor w dniu 2014-03-10 15:54:40
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ile czasu redukcja??

Następny temat

Dieta na redukcje pomoc

WHEY premium