SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Miała być rymowanka, ale nie chciało mi się myśleć.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 139232

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Siema łobuzy :) Czemu ludzie się tak dziwnie patrzą jak się jje w kfc kurczaka z ryżem? Chyba nie wiedzą co sami jedzą :O
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
Kacper zrobiłem to nieświadomie:
Robię w poniedziałek i środę FBW 5x5, a w piątek FBW hipertrofia. I się okazało dzisiaj, że to się PHAT nazywa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8064 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42764
To czemu sie nie weźmiesz konretnie za ten trening PHAT jest to ciężkie wyzwanie ale ja przynajmniej już widze efekty a dopiero sie rozkręcam :) Co do fbw hipertrofia była pompa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
nie wiem, jutro ci powiem. Póki co robiłem w poniedziałek i środę power
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
a nie zrobię typowego PHAT, bo mam inne cele. Ten trening po prostu przypadkowo spełnia te założenia
Jutro hipertrofia i w sobotę crossfit jakiś, niedziela orlik i potem znowu
Tylko nie wiem czy dzisiaj te pompeczki czy cardio lepiej serio, bo miałem zrobić oba treningi ale już wiem że sie nie wyrobię czasowo. Chyba faktycznie jak mówisz, zrobię pompki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8064 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42764
Hehe pompki to zapomniane ćwiczenie.. dużo ludzi o nim zapomina jak idą do siłowni ja jak skończe PHAt to będe robił w dzień klaty pompeczki z obciążeniem xD Ja zuaważyłem że jak w dniu siły poruszysz troche mięsień to póxniej jak podchodzisz do treningu hipertroficzneog tje samej partii to pompa jesta zayebista !
...
Napisał(a)
Usunięty przez OXYTONE za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 50 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111381
stypa

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111381
badziew, jakiś suchelec z puchą DAA, do tego na tyle biedny, ze ma tylko żarówkę na cały dom
__
fajna opcja, kozacko wyglada

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ocena diety na mase

Następny temat

Pomoc przy wybraniu ćwiczeń 20lat/62kg

WHEY premium