SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Miała być rymowanka, ale nie chciało mi się myśleć.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 139287

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8064 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42764
Ja nie lubie marcepanu za to chałwe uwielbiam ale u mnie nie ma.. pierniki też lubie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8064 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42764
o co ty pewnie jakieś żelki wpierdzielasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
niee, nie żelki, ja ze słodyczy uwielbiam hity caramel&brownie, lody, jakieś prince polo w czekoladzie, michałki, domowe ciasta z kruszonką :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8064 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42764
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
w zasadzie to ja chyba nawet nigdy nie jadłam ;) za to uwielbiam ciasto francuskie w każdej postaci

kurcze, o czym ja myśle, redukcje dzisiaj już na poważnie zaczęłam, zważyłam się, ustaliłam kaloryke i trzeba cisnąć formę

Zmieniony przez - Iness w dniu 2014-09-08 12:46:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8064 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42764
Trzeba trzeba jaka waga , wzrost teraz? I jakie cele?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
waga 59,9 kg, wzrostu 155 cm, cel to ok 50 kg + sprawnośc fizyczna, zbudowanie bazy tlenowej, siły funkcjonalnej w oparciu o kalistenikę i gibkości, a na wiosnę bym chciała pobiec w jakiś zawodach 5-10 km, obecnie zrezygnowałam z siłki, bo sporo to kosztuje, a te ćwiczenia street workoutowe są serio mega ciężkie i nieźle mnie wciągnęły
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8064 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42764
Tak myśle że dla Kobeity która nie chce brać udziału w zawodach kulturystycznych to taki trening z cc spokojnie wystarczy + do tego właśnie bieganie itd żeby mieć fajną kobiecą sylwetke :) ALe hantlami jakimiś " machasz " w domu czy cuś? Czy wszystko z ciężąrem ciała?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
Ale kalistenika to nie są setki powtórzeń pompek, przysiadów itp., street workout to naprawdę nie jest robienie po 50 ruchów na serię, tak się siły nie buduje, a dzięki właśnie SW można zbudować potężną siłę, której na siłowni nigdy nie zdobędziesz. Kiedyś trenowałam na siłowni, dla kogoś kto ma priorytet na sylwetke a nie na sprawność fizyczną to jest dobre miejsce. Wtedy moim celem faktycznie była sylwetka, zbudowałam trochę masy licząc kalorie i makro, podobało mi się to, ale obecnie stawiam na sprawność i dlatego też przerzuciłam się na kali. Poza tym w miejscu gdzie mieszkam przez 3/4 roku siłownie są mega drogie, a dojazd do jednej z tanszych mam 40 min w jedną stronę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8064 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42764
Wiem Inees :) Skąd wogóle jesteś jeśli wolno wiedzieć ?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ocena diety na mase

Następny temat

Pomoc przy wybraniu ćwiczeń 20lat/62kg

WHEY premium