SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Miała być rymowanka, ale nie chciało mi się myśleć.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 139228

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Już Ci mówię czemu :
mam metabolizm
na masie jadłem po 5500-6000 żeby choć trochę przytyć, ciągłe wmuszanie jedzenie + człowiek ociężały i co najgorsze inne treningi do minimum ograniczyłem
czyli wychodziło 3-4 siłownia + zajęcia na uczelni i to tyle : żadnych sztuk walki, żadnej akrobatyki, treningów core, parkoura biegania, piłki, tenisa itp.= zero sprawności, wydolności

a na redukcje czuje się lekko, wszystko mi smakuje trenuje po 3 razy dziennie, i siłownia i crossfit, dużo biegania, sztuk walki itp. itd
Oczywiście teraz dużo mniej, bo końcówką ale we wcześniejszych etapach redukcji łatwiej było
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
a najbardziej lubię okres rekompozycji, i diecie CC jednak efekty na tym są mizerne niestety :) biochemii się nie oszuka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
Ja metabolizm mam w normie, raz miałam badanie TSH to mi wyszło chyba 2,4 a norma to 0,4 do 4,0. Chociaż... ostatnio gdzieś czytałam,że samo badanie TSH to nie jest wyrok na to czy ktoś ma nadczynność/niedoczynność. Trzeba chyba t3 i t4 posprawdzać czy cos,

Zmieniony przez - Iness w dniu 2014-09-10 10:09:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
owszem patrzy się na stosunek TSH do ft3 i ft4

ja też mam w normie, ale po prostu trenuje się codziennie + gen i nie jestem w stanie się nabrać tłuszczu, co za tym idzie masa mięśniowa też powoli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
Ja kiedyś jak trenowałam bieganie, najapierw sama, potem w klubie LA, to też nie nabierałam masy, najniżej małam 42-43 kg przy 155cm Treningi 5x/tyg, ale mega, mega ostre, nieraz mi się robiło biało przed oczami, tak trener cisnął. Wtedy to mogłam jeeeeeść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
też trenowałem lekką, sprinty
a ty w czym w lekkiej się specjalizowałaś ?
szło lekko 4000 kcal :) też przy relatywnie małej masie 70 kg
wiadomo zapotrzebowanie związane z treningami głównie

to już wiem ile masz wzrostu i ile lat :>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
w profilu wszystko pisze..
ja w sprintach byłam cienias na cieniasy, trener mówił, że ja to nas 3000 albo 5000 na stadionie
pamiętam jak robiłam swój pierwszy zakres w życiu na treningu tam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
no są 2 kategorie atletów :
- siłacze ( czyli jo np. ) sprinty, skok w dal, pchnięcie kulą czysta siła, a technika biegowa i wydolność z dupy
- ja mówiłem na nich długasi ( reszta konkurencji ) ( mega technika i wydolność ) ale siłowo słabi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
niestety po 4msc treningów rozerwałam więzadło w kolanie i nawet nie zdążyłam nic osiągnąć :( ale MEGA MEGA mi się tam podobało, teraz jak patrzę na wyczyny moich koleżanek i kolegów na fb to im zazdroszczę tych miejsc na MPJ i innych

my za to śmialiśmy się ze sprinterów bo był u nas tylko 1 sprinter, a reszta to średniodystansowcy i długasi, nabijaliśmy się, że sprinter rozgrzewa się godzinę przed startem, żeby potem pobiec 11s ale to takie dla jaj było
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ocena diety na mase

Następny temat

Pomoc przy wybraniu ćwiczeń 20lat/62kg

WHEY premium