SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Miała być rymowanka, ale nie chciało mi się myśleć.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 139215

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a ty długo trenujesz?


Co do filmiku, bardzo przyjemna babcia :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
żeby interpretować badania trzeba wiedzieć jak, mieć wiedzę bez znajomosci podtawowej metodologii badań to nie ma co, można tylko wyniki czytać :)
ito jest najlepsze choćby w dietetyce że ciągle coś się zmienia
a tzw. biały chleb nie jest zły, ani dobry, zależy jaki i dla kogo, np. dla osób z refluksem żołądkowo-przełykowym tylko biały
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
gites to jest makrelka z pomidorkiem

jak włożę plaster pomidora pod rybę to czuję jakby grahamka była posmarowana masłem, dziwne uczucie ale smakuje zayebiście

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
Specem od dietetyki nie jestem, ale za to dużo bardziej się interesuję treningiem różnorakiego rodzaju, bo sport towarzyszy mi od dziecka (zaczęło się od Eurosportu ). Czesiek, ciężko mi policzyć ile na siłowni przesiedziałam, miałam notoryczne przerwy spowodowane problemami ze zdrowiem :/ I generalnie one też spowodowały, że musiałam dać sobie spokój z planami zdawania testów na awf. Popuri zaraz zarzucę ci fotami racuchów, już siedzą na patelni:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
mnie tam na redu głód nie męczył jak zapodałem Simple Burner, mogłem schodzić do 1600 i nie było to wielkim problemem. Na następnej redukcji (mam nadzieję że jak najpóźniej) zamierzam sprawdzić jak działa tussi, tłumienie łaknienia jest podobno jeszcze mocniejsze więc z żarciem luz. Dla mnie najgorsze jest zmęczenie mięśni, w lipcu to jak wstawałem z fotela to odruchowo odbijałem się rękoma żeby nóg nie przeciążyć

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
Ta babcia dobrze godo, swój chłop
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
no Pika ja mam właśnie mam efedrynke, ale przez t3.... nie możliwe je opanowanie głodu niestety, ale nie przejmuje tyram po 3 razy żre ale chudnę :D

ja jestem i dietetykiem i trenerem personalnym po AWF ale nadał czuję siłe głupi jak but od każdego się uczę
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ocena diety na mase

Następny temat

Pomoc przy wybraniu ćwiczeń 20lat/62kg

WHEY premium