SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Miała być rymowanka, ale nie chciało mi się myśleć.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 139455

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
dokładnie się zgadzam w 100 % :)
U mnie akurat dużo sportowców jest, ale i leserów też nie brakuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
dla mnie szczytem jest to, że na niektórych awfach (katowice, wrocław na pewno, ale nie wiem czy też nie przypadkiem poznań) nie ma już testów sprawnościowych... co się porobiło, jak rozawiałam o tym z jedną z nauczycielek wfu w szkole co jest po warszawskim awfie to się po prostu za głowę złapała

mnie śmieszy jeszcze jedena sprawa: kolezanki (m.in. u mnie na studiach), które w zasadzie przez całe zycie nic nie trenowały, dorobiły się troche brzucha itp. nagle doznały olśnienia na temat zdrowego stylu zycia, odzywienia, cwiczeń, przeszły na "diete", wielkie wyznawczynie chodakowskiej (jakieś wyzwanie bikini to się nazywało ), zaczęły jeść jogurciki naturalne z otrębami i rodzynkami, ryze brazowe, piers itp, hopsać przed telewizorem na fitnessach i się tak z tym obnosić jakby to było nie wiadomo co, a raz nie poszłam na trening, zostałam się uczyć w domu do kolosa, to dostałam pocisk (od osoby co trenuje jakies 2 tyg): taaak, jasne, uczyć się musisz, wymówki masz!






...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
co raz bardziej mi się podobasz
z tymi opiniami oczywiście
Dokładnie takie samo zdanie mam , a Chodakowska to już w ogóle.. bez komentarza, miałem jedną czy dwie podopieczne to musiałem je wysłać właśnie do fizjoterapeuty, tak przeciążone stawy kolanowe były po tym ''treningu'' że nie były w stanie zrobić normalnego przysiadu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
popuri a tak z ciekawości do jakiej sylwetki dążysz, masz jakiś swój "ideał" sylwetkowy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
zaraz pompkowy trening + abs i o 19 kickboxing. Jaram się! :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8064 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42764
Złojili ci już na tym kickboxingu? Jak z rozciąganiem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
o co dokładnie chodzi w tym treningu pompkowym?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
znaczy inaczej podchodzę do tego, bardziej racjonalnie
nigdy nie będę miał sylwetki w kształcie V, jestem niski i zbity, mniej wiecej gen Tomasza Lecha
Nie mam ideałów, gdyż ciągle uważam, że moja forma jest słaba, na pewno nie chce tracić dużo sprawności, jakieś 80 kg czystej masy mięśniowej przy moim wzroście to ok

Dopóki oficjalnie nie szykuje się pod zawody to dużo sportu, tyle ile się da w tygodniu
a z sylwetek podoba mi się
franco columbu

Tom Platz

Sergio Oliva
Shawn Rodden
Hannibal z Strett Workout
no i Arnold :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
tak, mam pierwszy trening o 19 i już mi złoili mordę a rozciągania nie było
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
Iness
o co dokładnie chodzi w tym treningu pompkowym?






o ile jestem wrogiem takich planów treningowych z internetu, to ten plan sprawdza się świetnie i wręcz mnie uzależnił
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ocena diety na mase

Następny temat

Pomoc przy wybraniu ćwiczeń 20lat/62kg

WHEY premium