SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Miała być rymowanka, ale nie chciało mi się myśleć.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 139245

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
Ja bez sportu w ogóle nie mogę spać, jakimś cudem wczoraj przed 3:00 zasnęłam, teraz czytam Skazanego na trening, żeby mi się zachciało spać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Widziałem kilka razy tę książkę w empiku, ale jakoś mnie nie ciągnęło do niej. Ja sport traktuję bardziej jako konieczność - dobrze się czuję ze świadomością, że coś ze sobą robię, lepsza samoocena, ale najchętniej siedziałbym cały dzień na tyłku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
To ja mam zupełnie na odwrót, sport to moja pasja, nigdy się nie zmuszam do treningu, nie wiem nawet co to motywacja, uwielbiam biegać i ćwiczyć, a podnoszenie sprawności fizycznej jara mnie najbardziej ze wszystkiego co istnieje na świecie. A jak uda mi się dzięki temu wygrać jakiś medal na zawodach biegowych to normalnie łzy szczęścia mam na twarzy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja lubię sport rekreacyjnie - rower, bieganie (choć męczy, to zawsze to lubiłem i nie muszę się zmuszać), sporty zespołowe, ale do siłowni podchodzę nieco inaczej, szczerze się cieszę po treningu, że to już koniec, bo na prawdę męczy, zwłaszcza teraz, siłowe FBW. Ostatnio progres jakoś mnie bardziej zachęcił i mam więcej chęci do trenowania, ale bywa, że naprawdę...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
Ja jak straciłam zajawkę siłownią to przestałam na nią chodzić i to jeszcze w czasie ważności mojego karnetu. Spodobał mi się street workout, więc zaczęłam to robić. Moim zdaniem nie da się osiągnąć sukcesu w sporcie, jeśli będziemy się do niego zmuszać. Co najwyżej sukces krótkofalowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie da się osiągnąć sukcesu w rywalizacji z ludźmi, dla których to jest coś więcej, jasne, zawody raczej nie dla mnie, ale jakieś tam prywatne sukcesy sobie wypracowuję, np. ostatni trening, po którym byłem bardzo zadowolony. Dopóki się trenuje systematycznie i ciężko, to jest na dobrej drodze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
Pod warunkiem, że podoba nam się ta droga, którą idziemy, bo jeśli traktujemy ją jako powinność, że powinniśmy nią iść, bo tak wypada, bo to dobrze wygląda w oczach innych, że ćwiczę, choć samemu nie jaram się tym zbytnio, bo traktuję trening jako konieczność, to znaczy tylko, że to nie jest optymalna droga dla nas..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111381
dzień dobry

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Siema siema co to za zamuły?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ocena diety na mase

Następny temat

Pomoc przy wybraniu ćwiczeń 20lat/62kg

WHEY premium