SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nwm jak nazwać ale o biciu się

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2177

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 23 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 56
Witam. Mam 13 lat
waga: 57 kg
wzrost: 171 cm
Raczej nie mam warunków do ćwiczeń. mieszkam na wsi bez siłowni jedynie mam ciężarki 1 swój z maks obciążeniem 7,5 kg i u brata ciotecznego ławeczka on dużo ćwiczy mieszkam na wsi koło Płocka i mogę biegać i jeździć na rowerze po górskich ścieżkach. Prowadzę siedzący tryb życia i łatwo się demotywuję. Mam innego brata ciotecznego który był trenerem walk w parterze i był w tym zaje***** ale nie kontaktuje się z nim zbyt często( raz na 3 tygodnie zazwyczaj)a poza tym on już z tym skończył i ma male dziecko itp. itd. moim celem jest trening na siłę i coś na zręczność. Teraz jak się biję zawsze przegrywam ale zawsze uwielbiałem się bić i kiedyś byłem niepokonany ale wszyscy poszli do przodu a a stałem w miejscu bo nabrali respektu do mnie i miałem spokój. U nas nie bijemy się jakimiś stylami walki tylko nawalamy czym się da (chodzi o rodzaje ciosów :D) dlatego liczy się dla mnie to z czym mam największy problem siła i zręczność . Byłbym bardzo wdzięczny za odpowiedź inną niż "moim zdaniem jesteś za młody na większe ćwiczenia."
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
trening domatora i tyle starczy na ten wiek
https://www.sfd.pl/Trening_siłowy_w_domu__film!-t825837.html 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 480 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7198
kup sobie paralizator z nim polozysz kazdego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 23 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 56
ziemiak zaj**isty sposob
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9318 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26947
Nie bierz sobie porady Ziemniaka za bardzo do serca bo to zart tylko byl
Trening podeslal juz Ci Anubis a co do odzywiania https://www.sfd.pl/10_wskazówek_żywieniowych-t315293.html
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2609 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 29039
ziemniak propsy :D
Jeżeli u Ciebie na "wsi" jest szkoła sportów walki to możesz sie zapisać. Chyba, że to jest już taka mieścina, że nei ma takich rzeczy to popytaj sie kogoś, może ktoś starszy w młodości trenował kung fu to Cię poduczy :)

pozdro!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Troche ten temat mnie rozbawił... :D Ale nie o tym mowa... jeżeli mieszkasz na wsi, to masz bardzo dużo możliwości do ćwiczeń, zawsze można coś zmajstrować na dworze jak masz miejsce, drążek zrobić, jakieś poręcze do pompek nie powinno być problemu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 23 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 56
mnie tez moje pismo rozbawiło ale własnie z tymi poręczami i drążkami itd. jest problem, i widzę po tym komentarzu, że zbyt stereotypowo pojmujesz wieś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sam mieszkam na wsi i jestem z tego zadowolony ;) No właśnie nie byłem pewien czy masz gdzieś miejsce dlatego to napisałem "jak masz miejsce"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 118 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 929
Do czego to doszło żeby ludzie się od tak bili a po drugie to czy wygrasz z kimś bijąc się zależy tylko od ciebie po prostu jesteś przewidywalny i musisz nad tym popracować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 23 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 56
przewidywalny.... raczej za slaby i troche za wolny
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

16lat - dieta na mase ocena

Następny temat

woda podskorna czy tluszcz

WHEY premium