SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Miała być rymowanka, ale nie chciało mi się myśleć.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 139522

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Nie odpowiem Ci na swoim przykładzie, bo ja IF tylko okresowo teraz, ale niektórzy moi podopieczni stosują i jest progres.
IF ma swoje zalety i wady, kwestia odczuwania głodu jest skomplikowanym procesem bardzo zindywidualizowanym, osobiście nie dałbym rady na IF się redukować ciągle, ale cenię sobie ten system żywieniowny gdyż ma silne podwaliny naukowwe i oprzede wszystkim jest skuteczny u niektórych.
Za to masowałem na IFie i zrobiłem kika solidnych kilogramów ale bz szału
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
i jeszcze co do naszej rozmowy z poprzedniej strony spamu, to czemu mam żałować nie pójścia na awf (jeśli nie chcę już być trenerem)? (o ile o to ci chodziło)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
Iness
jakbyś widział u nas 3letnią wojne matematyczno-humanistyczną.. chopie, tego dyrektorka nie widziała nigdy a gryźli się nauczyciele z nauczycielami, a konkretnie od j.p. i matmy


Aż sobie przypomniałem taką scenkę na polskim u nas w klasie (mat-geo-inf):
Polonistka: Co Wy sobie myślicie? Że w życiu będzie Wam potrzebna tylko matematyka, innych przedmiotów możecie się nie uczyć? Który przedmiot jest na samej górze na świadectwie?
Ktoś z klasy: Religia

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
jak nie chcesz to ok :)
bo myślałem że chciałaś i coś nie wyszło
ale dla własnej wiedzy AWF sensu nie ma, ale jakiś kurs, szkolenia to polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
Tzn. wtedy chciałam, ale nie mogłam ze względów zdrowotnych przystąpić do testów sprawnosciowych. Bolało, nie powiem, ale życie czasem kopie w dupę i trzeba się podnieśc i zmienić priorytety. Ważne, że sport pozostał, nieważne kim będę w przyszłości. Ale generalnie to i tak wpadłam trochę w szambo, nie wiem jak jest na awf, ale po klasie humanistycznej wdepłam w studia gdzie musiałam zdawać egzaminy z biochemii i biofizyki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
O, apropo szkoły to jeszcze mi się przypomniało coś (ale nie ode mnie):
jest apel, uczeń prezentuje na środku prezentację multimedialną ze swojego laptopa, nagle we wszystkich głośnikach słychać: BAZA WIRUSÓW PROGRAMU AVAST ZOSTAŁA ZAKTUALIZOWANA
tak nawiasem to się wydało, że hasło do szkolnego wi-fi ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
To sobie obczaj jaki ja robiłem pożytek z tablicy multimedialnej u nas



"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co to za łapa? Phi :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
na if'ie byłem matołku, w szkole byłem na czczo więc płasko

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wincyj kurczaków ^^ No na if to do posiłków masakra, pół człowieka:)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ocena diety na mase

Następny temat

Pomoc przy wybraniu ćwiczeń 20lat/62kg

WHEY premium