SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Miała być rymowanka, ale nie chciało mi się myśleć.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 139302

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8064 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42764
Ej Popuri dobre sylwetki wybrane , jak bym cie do franco porównywał jakbyś jeszcze troche przymasował Tylko na boks sie jeszcze zapisz , btw zeayebiscie skakał franco na skakance i fajniy ten filmik jak podnosi samochod rekoma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
aha, no to jeśli chodzi o moj gust co do sylwetki to już wiem że się z twoim nie zgadza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8064 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42764
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 525 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4393
Elo ziomki i ziomka ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
damskie - Jamie Eason, Gina Carano, Lindsay renee, Natalia Gacka, generalnie też takie lekkoatletyczne (ale nie te co rzucają młotem tylko np sprinterki jak cos )
a z męskich to zupełnie nie podobają mi się kulturystyczne, bo zdają mi się być zbyt ociężałe i nabite, a tego nie lubię, raczej wolę takie bardziej street workoutowe, ew. Jeff Seid czy Marc Fitt (chociaż męskich akurat mało znam nazwisk)
, ale w kazdym razie wiecie juz chłopaki co robić hłe hłe

Zmieniony przez - Iness w dniu 2014-09-09 14:41:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Ja to pod innym kątem oceniam :) co innego wygląd estetyczny, co innego praca
Ogólnie mnie się wszystkie podobają sportowe sylwetki ( nie ważne jaki sport ), a Panie to już w ogóle : sprinterki zwłaszcza, Michelle Jenneke, Denisa Rosolova, Alenka Bikar, tenisistki <3
mógłbym w nieskończoność, ogólnie to ldziewczyna dla mnie może nie mieć biustu, ale sportowe umięśnione i sprawne ciało owszem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
o to to to, dobrze gada, polać mu wheya! ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
E tam, wheya, wódkę polać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
dzisiaj na dwóch pierwszych lekcjach miałem w-fy, zrobiłem trening na siłce Nie mogę narzekać na swoją szkołę

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ocena diety na mase

Następny temat

Pomoc przy wybraniu ćwiczeń 20lat/62kg

WHEY premium