SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Miała być rymowanka, ale nie chciało mi się myśleć.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 139235

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
Mnie siłka przestała jarać jakieś 3 tyg temu, bo znalazłam street workout i czuję że to jest to, co chcę robić, chociaż na siłce spędziłam też trochę czasu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
najlepiej połączyć to i to, ale no niestety trzeba mieć gen do tego
bo na kalistenice nóg się nie zrobi, niestety pistolsy więcej szkodzą nic pomagają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
wiadomo że najlepiej ćwiczyć tak jak się lubi, bo dopóki w grę nie wchodzą pieniądze najważniejsza jest frajda z tego co się robi

ale ograniczanie się tylko do SW jest ograniczaniem samego siebie. Ja wiem że sprawność to rzecz szeroko pojęta i dla 95% ludzi oglądających filmiki na YT z zawodów trójbojowych i filmików promujących SW to drugie będzie bardziej imponujące i to 95% osób przyzna że to ci od drążków są bardziej wysportowani, ale niestety - bez elementów ciężarowych, MC i przysiadu rozwój organizmu jest ograniczony

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
Zacytuję jednego z moich wykładowców: "Życie jest szkodliwe - w 100% kończy się śmiercią"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 525 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4393
Eldo. Choroba mnie rozkłada chopaki ;<
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
eldo?



"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 525 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4393
Yeah, just S.A.L.U.T.U.J
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 525 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4393


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
Ale ja nie mówię, że ćwiczenia z obciążęniem są złe i niepotrzebne, generalnie ja nigdy żadnej książce o kalistenice, kanałowi na youtubie o kulturystyce czy badaniu naukowemu na jakikolwiek temat nie wierzę w 100%. Staram się wyciągać po prostu po trochu tego co uważam za sensowne ze wszystkiego co usłyszę/przeczytam, bo i tak za kilka lat pojawią się jakieś nowe zaprzeczające temu informacje. Najlepsi kalistenicy ćwiczą również z ciężarami ;)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ocena diety na mase

Następny temat

Pomoc przy wybraniu ćwiczeń 20lat/62kg

WHEY premium