SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Miała być rymowanka, ale nie chciało mi się myśleć.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 139272

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Po prostu wg fizjologii wysiłku fizycznego ( bez zagłębiania się ) jedna zdolność motoryczna np. siła ogranicza lub zmniejszą inną np. wytrzymałość, można być ogólnie dobrym, ale zawsze mamy jakieś predyspozycje do określone zdolności i rozwijania jej bardziej :)
Baletnik nigdy nie będzie trójboistą i odwrotnie

Chociaż sprawa z Kalisteniką jest o tyle skomplikowana, iż ma mało badań jest na ten temat, jak fizjologiczne trening wpływa na ich budowę, bo większość tych zaawansowanych wygląda co najmniej dobrze... a często diety wołają o pomstę do Niega
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jestem i ja po treningu, poćwiczyłem to i straszne domsy ustały, jutro pewnie bedzie jeszcze gorzej .
Popuri, a większe domsy moga być spowodowane treningiem "bez" glikogenu, który był zurzyty kilka godzin wczesniej?


Widze ze ktos nowy. Witam :3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
W badaniach nie chodzi o wiarę, tylko jej wykorzystanie tej wiedzy do własnych doświadczeń

Sam chce napisać książkę o kalistenice i siłowni, bo właśnie tak trenowałem kilka lat i jakieś efekty mam, ale to są plany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
Napisz wspólnie z Knife'm

Tylko wtedy ogólny przekaz tej książki byłby taki, że jeśli wyciągasz w trójboju mniej niż 2/3 tony to jesteś leszczem i nigdy nawet nie trenowałeś

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
pilka - ja myślę że raczej by było, że jak nie robisz FBW to jesteś leszczem..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Knife mądry człek, ale zbytnio zapatrzony :) ja ciągle zdaniem zmieniam i wyciągma wnioski ze wszystkiego jak najlepsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
ja też uważam że FBW lepsze niż SPLIT dla większości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
to pisz z antkiem

Tylko że będziesz musiał redagować 10x w trakcie pisania, bo ciągle będzie zmieniał zdanie

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
jeszcze gorzej... :D
z Faftaqiem mogę napisać, albo z Davidem Belle, bądź Hannibalem ( od Kalisteniki, czy z Lafayem )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pilka jaki obcykany miedzy modami
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ocena diety na mase

Następny temat

Pomoc przy wybraniu ćwiczeń 20lat/62kg

WHEY premium