SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Miała być rymowanka, ale nie chciało mi się myśleć.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 139234

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 525 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4393
Popuri co myślisz o diecie if/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
IF to nie dieta tylko system żywieniowy że tak to nazwę

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
kto mi wyśle linkasa do tego całego "PHAT"? W sumei nie wiem o huy chodzi A FBW 5x5 polecam gorąco
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
http://forum.animalpak.pl/viewtopic.php?t=23510 

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2361 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34681
pewnie macie racje, ale przy splicie też niewątpliwie będe się rozwijał, więc kombinowanie w moim przypadku w którym trenuje jedynie ponad rok jest tylko dokładaniem sobie problemu, bo pewnie nie wykorzystam tego treningu w 100%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
5 x 5 FBW też bardzo lubię :)

owszem, ja zawsze mówię w kontekście ogółu ludzi początkujących i średnio-zaawansowanych, każdy kto ma jakiś większy staż niech sobie dobiera to co na Niego działa najlepiej.
Ja też teraz robię split, bo inaczej nie dałbym rady trafić z nadkompensacją, HIITAMI itp.
Nie ma lepszego treningu na priorytet, czy wyrównywanie dysproporcji niż split, też będę robił go na barki, ALE jeśli chodzi o ogólne budowanie masy mięśniowiej, siły, sprawności to tylko FBW, HBW, push and pull
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
zalezy na czym ci zależy. Jak chcesz być bezużyteczną kupą mięśni jak Śmietana z Warsaw shore to rób Split 4x week, cardio po treningu i trzymaj michę. Jak wymagasz od siebie czegoś więcej, niestety nie wystarczy. Wiem po sobie, że po pół roku splitu+cardio ruszałem się na boisku jak sp******ina '
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 525 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4393
Poza tym split jest nudny :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2361 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34681
Dream sporo przesadzasz, ja robie split i też poprawiłem sporo poprawiłem swoją sprawność, a pisanie, że przy splicie moge zostać tylko bezużyteczną kupą mięśni i nie moge uzyskać atletycznej sylwetki, być zwinnym jest troche śmieszne, też gram w piłke i również zauważyłem duży progres, progres nie tylko w sylwetce ale też w wydolności i ogolnej sprawności
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ocena diety na mase

Następny temat

Pomoc przy wybraniu ćwiczeń 20lat/62kg

WHEY premium