SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Miała być rymowanka, ale nie chciało mi się myśleć.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 139321

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
U nas nasz wychowawca dawał nam temat do pisania wypracowania na 2h i mówił że idzie do sklepiku szkolnego, pytał czy ktoś coś chce i nam przynosił jakieś gumy itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
żebym tylko miał swobodny dostęp do siłki i czas na nią

to tyle masy dopyerdolę że żeby dopiąć garnitur naszykowany na matury będę musiał wchodzić w ketozę od połowy kwietnia

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
za dużo pitolita o szkole
idę spać jutro 2-3 areobów :)
dobranoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
pilka a gdzie planujesz papiery składać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No ja jutro też planuje dobre cardio, tak z 20km pobiegać, w poniedziałek przyjdzie paczka z obściślakami no i zamówię buty i EQ do biegania będzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
trenujesz bieganie? jaki dystans docelowy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie no biegam w ramach cardio no i dla zdrowotności, tak to kulturystyka :) Ale bieganie też bardzo lubię chociaż ostatnio nie biegam bo moje buty już się nie nadają do niczego i piętami praktycznie szoruje po asfdalcie. Tak to jak biegam to zazwyczaj 5km na jednej sesji, czasami mniej, czasami więcej :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
Ja do tych wakacji też miałam takie podejście bardziej kulturystyczne, ale teraz typowo dla sprawności znów trenuje (bo od 2012 liczyła się sylwetka, aż do teraz). Są biegi, rower, treningi siłowe kalistenika i crossfit i super się tym bawię :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 166 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1475
Chyba znów lato wraca, bo pogoda dopisuje, hehe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzień dobry :) A no pogoda od samego rana zachęca do aktywności :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ocena diety na mase

Następny temat

Pomoc przy wybraniu ćwiczeń 20lat/62kg

WHEY premium