SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Miała być rymowanka, ale nie chciało mi się myśleć.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 139471

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
krva jak nie wyratuję tego tygodnia treningowego i następny też nie pójdzie na 100%

to zaczynam ćwiczyć splitem, na siłkę będę chodził po prostu przy każdej okazji, kiedy będzie otwarte i kiedy będę mieć czas

a do tego pierdyliard kalorii

i szczam na wszystkie plany, robię się na dzika \o.

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak masz zjeść 300g kury to zjedz jeszcze kilogram
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
a słyszeliście to?
pani w klasie kazała uczniom posprzątać, ale musiała na chwilę wyjść z sali i powiedziała do uczniów: "ja muszę na chwilę wyjść, ale jakbyście potrzebowali szmaty to jestem w sali obok"

el classico
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
to już lepiej pilka robić ef be eł

el classico to jest:

co jest lepsze od złotego medalu w paraolimpiadzie? Nogi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co pasuje do czarnego?


Więzienie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2361 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34681
HEHEH, dobre dream :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
mówi lekarz do murzynka z ebolą "idź spać bo jutro nie wstaniesz"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
DreamEvil
to już lepiej pilka robić ef be eł


ale właśnie o to chodzi że ja teraz robię fbw - a raczej nie robię bo plan tygodnia mi nie pozwala

w tamtym tygodniu ćwiczyłem w poniedziałek, we wtorek się nudziłem ale nie poszedłem na siłkę bo rest day, w środę było zamknięte, w czwartek też, a w piątek miałem prawko.

w tym tygodniu przychodzę na siłkę, wszystko ładnie pięknie, aż tu nagle się okazuje że nie ma klucza na salę - ktoś podyebał chyba i nie ma jak otworzyć, czaicie?

spróbuję jutro rano na dwóch w-fach zrobić trening i walić dzień regeneracji - następny trening od razu w środę, potem już w piątek tak jak planowałem

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
jak dobrze, że moge cwiczyć w domu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja też, ale chyba sie na ef be wu przestawie taka odmiana :3
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ocena diety na mase

Następny temat

Pomoc przy wybraniu ćwiczeń 20lat/62kg

WHEY premium