SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Miała być rymowanka, ale nie chciało mi się myśleć.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 139289

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 821 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3944
Jak dzielić te k****skie barki na aktony? Bo nie cholery nie wiem, nigdzie nic nie mogę znaleźć a nie chce robić czegoś bez sensu.
Ogólnie to mówiono mi tylko zeby połączyć bok z przodem i tył odzielnie.
Dałem przód z bokiem do klatki a do nóg tylne (tak mi najlepiej pasuje. (chcoaż to może się zmienić za tydzień jak przetrenuje to w tym)
tylko że nie wiem czy jak łącze bok/przód to mam dać 3ćwiczenia czy tylko 2?
Bo na sam tył to wiem że 2 ćw.
Musże to szybko rozkminić bo chce zaraz na siłke iść

"Dziś zrób to czego innym się nie chce, jutro zrób to czego inni nie będą w stanie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8064 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42764
Może zła pozycja odczas WL że bark nakurvia , jakas kontuzja byla o co kaman z tym barkiem dokladnie Pilka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8064 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42764
Sinboay zajrzyj do atlasu ćwiczeń tam masz wszystkie odpowiedzi na twoje pytania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
mostek maksymalny, łopatki ściągnięte, łokcie tak na 45 stopni, ruch kontrolowany, sztanga do górnej części mostka, na górze przytrzymanie takie na pół sekundy - akurat z WL mam tyle problemów (byle, zerowy progres w sile) że technice poświęciłem - jak na siebie - bardzo dużo czasu

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
sinboy, jakbyś robił tył barków z plecami to by 4-5 serii wymachów w opadzie starczyło, a z klatką, to wystarczy jakieś wyciskanie, wymachy boczne i ewentualnie wzniosy i styka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
tam w nawiasie miało być bóle, chciałem zedytować ale dream walnął posta

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 821 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3944
DreamEvil
sinboy, jakbyś robił tył barków z plecami to by 4-5 serii wymachów w opadzie starczyło, a z klatką, to wystarczy jakieś wyciskanie, wymachy boczne i ewentualnie wzniosy i styka.


Aaa, to na takie zasadzie... dobra. To w końcu zrozumiałem co i jak.
A co to są te wzniosy?

"Dziś zrób to czego innym się nie chce, jutro zrób to czego inni nie będą w stanie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
np. wzniosy obciążenia do przodu z supinacją, albo wyciskanie hantelek na wysokich rep, albo wzniosy czegokolwiek do przodu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 821 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3944
aaa, myślałem że chodzi Ci o konretne ćwiczenie

"Dziś zrób to czego innym się nie chce, jutro zrób to czego inni nie będą w stanie"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ocena diety na mase

Następny temat

Pomoc przy wybraniu ćwiczeń 20lat/62kg

WHEY premium