SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Czawaj - Dare to Dream

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 712861

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Cześć,

ostatni wpis 2tyg temu, więc wypada coś napisać.

Treningi oczywiście cały czas są. Forma też, ale poprawia się już nieznacznie, a czasem mam nawet wrażenie, że cofa Dzieje się tak zapewne przez małą ilość tkanki tłuszczowej i wszelkie wahania są natychmiast widoczne, a stresu mam dużo więc i kortyzol robi swoje. Mówię o wrażeniu w lustrze oraz na tanicie- pomiary sprzed tygodnia i dziś ponad 6%, a niby było 5%, ale to drobnostka- i tak mam najlepszą formę ever.





Najlepsze, że stres i zajęta głowa nie wpływają na siłę, a jeśli już, to ta idzie w górę Na minimalnych kaloriach jestem już w zasadzie od 2 miesięcy, sytuacje niewątpliwie ratują 2 dni refeeda w tygodniu. Tydzień temu miałem przerwę od Sally i leciała efedryna. Od tygodnia bez efki, leci Sally- teraz już 16mg, od sierpnia 20, a do 8.08 24mg i to będzie koniec redukcji.

Udało się sprzedać mieszkanie i kupić dom- na tę chwilę mieszkamy u moich rodziców, najbliższe tygodnie, a może miesiące, będzie stopniowe remontowanie i urządzanie. To będzie ciężki okres- po samej przeprowadzce, a mieliśmy do tego ekipę, a mimo to, zrobiłem po schodach ze 100 kursów, waga spadła o 1kg, a po treningu na dzień następny zwymiotowałem Nieformalnie więc redukcja może potrwać do końca roku

Pozdro!



Zmieniony przez - Czawaj w dniu 2022-07-30 12:38:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21566 Napisanych postów 30796 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870607
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Przy domu jest zawsze co robić, ale jest i dużo zalet. Gratulacje - forma i dom super.
2

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 603 Napisanych postów 1847 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 208483
Gratuluję zakupu domu! Na początku będzie trochę roboty i stresu, ale jak już go wykończysz nie będziesz żałował tej decyzji, zobaczysz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
prz1993
Miazga, dla mnie to kosmos taką formę naturalnie zrobić I gratulacje zakupu domu


Jaki natural, jak on kreatyne żarł, ludzie to widzieli.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14678 Napisanych postów 53199 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400740
anubis84
prz1993
Miazga, dla mnie to kosmos taką formę naturalnie zrobić I gratulacje zakupu domu


Jaki natural, jak on kreatyne żarł, ludzie to widzieli.


Podobno od Anubisa towar kupuje
1

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Cześć!

Dzięki wszystkim za miłe słowa, co do sylwetki i domu Że Grzesiu to wiem, bo pisał do mnie, ale Ty Przemku będziesz 10-11.09 w Wawie? Wiesz, że mamy zaległy trening, niekoniecznie nóg

U mnie od ostatniego wpisu bez jakiś nowości, ogólnie wszystko gra, ale zmęczenie narasta. Mieszkamy sobie u moich rodziców i jest nam tam bardzo dobrze- nie wiem jak im, ale my nie narzekamy Ja staram się być jak duch, ale wiadomo, że Antoś będzie dawał o sobie znać. W sobotę pierwsze poważne przymiarki do remontu domu- pomiary, zamówienie płyt regipsowych i gładzie.

Okazało się, że mam aż 22dni urlopu zaległego, który muszę wykorzystać do końca września Myślałem, że jest tego mniej... Ogólnie aż tyle wolnego nie jest mi zupełnie potrzebne z kilku przyczyn. Brak kasy na- wczasy i szybki remont/urządzanie domu oraz strach przed zostawieniem sklepu bez mojej opieki. Poza tym lubię swoją rutynę. Ale muszę i chuy. Na pewno przyda się to do objazdu sklepów i wybieraniu fliz i paneli oraz do doraźnych robót. Planuję znaleźć jakąś dorywczą pracę na te dni, ale nie wiem czy się coś uda.

Za 4dni kończymy redukcję, teraz ostatnie dni na 24mg Sally. W poniedziałek zrobię pomiary, ale od miesiąca raczej nic w liczbach się nie zmienia, wszystko dzieje się w lustrze.




Tutaj jeszcze shot bez którego nie wyobrażam sobie treningu oraz ostatni posiłek z ostatniego refeeda





Od poniedziałku zmiana planu treningowego, tzn chyba, bo obecny tak mi się podoba, że nie wiem czy ze mną nie zostanie na kolejne długie miesiące. Fajnie się zazębia i komponuje, co przy treningu 6x w tyg ma znaczenie. Może zmienię po prostu chwyty, liczbę powtórzeń itp... Co do diety to pewnie coś dodamy i znikną refeedy, choć i obecny stan, z 5 dniami bardzo niskich kcal i 2x reefedem bardzo mi odpowiada. Eh, nie lubię zmian coraz bardziej

Udanego weekendu!


Zmieniony przez - Czawaj w dniu 2022-08-05 14:21:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6516 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777745
Tomek forma sztos na prawdę

Fajny dom, ale to stan deweloperski czy jakieś drobne poprawki do zrobienia, ale skoro płyty kupujesz to chyba deweloper. Ciężki okres na kupno nieruchomości i remonty bo ceny szalone, ale trzymam kciuki, że wszystko pójdzie po Waszej myśli
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Co do formy to nie będę się wypowiadał bo jesteśmy w stałym kontakcie ;d ;)

Ceny materiałów od jakiegoś czasu mają lekką tendencję spadową to powinno być ciut lepiej, aczkolwiek też nie ma się co spodziewać ze wrocą do cen z przed 2 lat bo na to nie ma szans :D tak jak odżywki nie wrócą do cen z przed kilku miesiecy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa mięśni brzucha - ćwiczenia

Następny temat

Trening brzucha-- problem z ksztaltem

WHEY premium