SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tsubame33 dziennik motywacyjny

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 401466

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nene87

super Ci poszło!! gratulacje, to jest mega wynik jak dla mnie

Żeby to było bez tej kostki, to byłabym zadowolona, ale kostka sporo skraca ruch, wiec na ciężar maksymalny średnio się przekłada. Bez kostki bym raczej tych 70 kg nie wycisnęła. No, ale mam nadzieję, że takie zabiegi ruszą progres i pójdzie to 70 kg w końcu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12194 Napisanych postów 22041 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627635
Tsu - za silna jesteś żeby ze spokojem do Twojego dziennika zaglądać. Ile raz może mi szczęka opadać?
To WL to super pomysł z tą kostką. I fajnie ze trener "popchnął" Cię dalej.
A zawody to wygrasz z każdą laską i większością facetów (jak będą przeliczać na ciężar ciała).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Paatik
Tsu - za silna jesteś żeby ze spokojem do Twojego dziennika zaglądać. Ile raz może mi szczęka opadać?
To WL to super pomysł z tą kostką. I fajnie ze trener "popchnął" Cię dalej.
A zawody to wygrasz z każdą laską i większością facetów (jak będą przeliczać na ciężar ciała).

Jestem trochę ciekawa, jak ten challenge będzie wyglądał, musze dopytać, trener powiedział tylko, że kobiety 25 kg będą wyciskać. No i nie wiem, czy nie będę jedyną kobietą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 2487 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 327948
Masakra, sile to Ty masz w lapach. No i tez ciekawa jestem tego wyzwania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1443 Napisanych postów 2141 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 81408
Trzymam kciuki nasza Siłaczko :)

Take your dreams seriously.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Od tego mostkowania wczoraj mam takie doomsy na plecach dziś, że się nie dziwię już, dlaczego MC wczoraj tak kiepsko szedł... góra pleców też boli od spinania łopatek... znaczy, że do tej pory robiłam to źle jednak praca z trenerem dla osoby początkującej to +100 do techniki...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeszcze podsumowanie wakacji wyszła mi masa, ale ogólnie nie jest źle, cm rozłożyły się równomiernie i jakoś to wygląda
Waga 58->61kg +3kg









Zmieniony przez - Tsubame33 w dniu 2018-09-01 11:29:48
6
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12194 Napisanych postów 22041 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627635
Proszę Pani - co to za masa jak u Pani ciagle brzuszek jak marzenie????
Oprócz super sportowej sylwetki to jeszcze Ci bardzo fajnie pozowanie wyszło. Lekko i z gracja - a tyle siły gdzieś tam się chowa.... Lubię Cię podglądać!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
świetna sylwetka, te kg to chyba w glikogenie się gdzieś pochowały żeby była siła wyciskać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 107 Wiek 27 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 33365
Woow, piękna sylwetka :o :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta i trening na masę dla początkujących

Następny temat

GRUBY GRUBAS POCZĄTEK, CZYLI KRÓTKI OPIS DNI WALKI Z DIETĄ I TRENINGIEM!!

WHEY premium