SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Therma Pro

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 694015

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć
Właśnie przeglądam ostatnie wypowiedzi i widzę że ktoś jest zainteresowany yellowsubs.
Yellowsubs jest trochę droższy od thermy, kosztuje około 200 zł (z taką ceną spotkałem się w Polsce) za paczkę (100 tabletek).
A jeżeli chodzi o działanie- to całkiem niezłe, daje niezłego kopa przy ćwiczeniach (najlepsze efekty przy aerobach) i dodatkowo się chudnie trochę łatwiej. Dodatkową zaleta yellowsubs to brak łaknienia (i to naprawdę działa).
No i Yellowsubs jest legalnym specyfikiem w normalnych krajach a therma to margines na całym świecie.

kg po kg w dół
A mięśnie coraz większe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1828 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29115


Pozdrawiam
Doradca w dziale suplementacja
członek-mafia.suple.hardcor.pl
specjalista masażu leczniczego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 348 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10516
Tak teoretycznie...?)
co byloby lepsze) :
buterex sni czy tight sana?
san ma wiecej gugli z tego co widze ale za to synef zamiast ef.( to akurat moze byc zaleta bo mi osobiscie na tp bylo ciezko...)
bo roznica w cenie jest dwa razy na korzysc buterexa...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 171 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1484
powtórze swoja prosbe o pomoc!powiedzcie mi w jakich godzinach najlepiej stosowac HMB?

Cwiczyc czy niecwiczyc oto jest pytanie!

Cwiczyc ,czy nie cwiczyc ,oto jest pytanie! Norma że ćwiczyć:D:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no to therma pro jest lepsza od therma fat burner oczywiście chodzi mi o efekty czyli ilość zmniejszonego tłuszczyku zakładając że mam taką samą diete i tyle samo ćwicze [i tak samo]przy pierwszym i drógim suplemencie a czy brać jeszcze dodatkowo l- karnityne ? a co jest jeszcze dobrego na spalanie tłuszczyku ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25514 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 110527
l karnityne mozesz sobie darować-szkoda kasy
ale za to zielona cherbate i chrom organiczny można brac zawsze (i sa do tego b.tanie)

Czy nie uważasz że w naszym kraju każdy klepie biede?(a faceci coś jeszcze)Czy nie sądzisz że trudno dzisiaj o porządną dziewczyne z kasą,tzn. z klasą?A czy może masz czasem ochote pier.dolnąć komus tylko za to że jest policjantem?Jeżeli tak-zagłosuj na QUARTA!Kliknij TAK a wkrotce spełni sie Twoje marzenie...bo Quart to złote dziecko
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=111962

Zmieniony przez - Quart w dniu 2003-10-23 15:39:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
może zadam głupie pytanie ale guarme zawieranowy napuj z tymbarku czy to ma coś wspólnego z thermo fat burnerem,a jeszcze coś jeżeli mam już l-karnityne to czy łączyć ją z thermo pro a i wkońcu jak ją brać na czczo czy nie i dlaczego oczywiście chodzi mi o therme
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25514 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 110527
Nie wiem jaki to napuje ale jezeli zawiera gurane to na pewno sladowe ilosci,wogole po co jezeli masz therme?
jaka masz karnityne?bierz ja po sniadaniu i na 45-60min przed treningiem


Czy nie uważasz że w naszym kraju każdy klepie biede?(a faceci coś jeszcze)Czy nie sądzisz że trudno dzisiaj o porządną dziewczyne z kasą,tzn. z klasą?A czy może masz czasem ochote pier.dolnąć komus tylko za to że jest policjantem?Jeżeli tak-zagłosuj na QUARTA!Kliknij TAK a wkrotce spełni sie Twoje marzenie...bo Quart to złote dziecko
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=111962 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
będe natrętna i zadam kolejne pytanie co to są spalacze typu ephedra free
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1828 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29115
Spalacze typu ephedra free to tzw. "termogeniki" bez efedryny. Tylko, że brak najważniejszego składnika powoduje, że to już niemal nie działa.

Pozdrawiam
Doradca w dziale suplementacja
członek-mafia.suple.hardcor.pl
specjalista masażu leczniczego
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co myslicie o takim cyklu?

Następny temat

komu wierzyc?

WHEY premium