SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Therma Pro

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 693924

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
btw. nie podwarzam autorytetu glutaminy - to jeden z 'przelomowych' srodkow. Chcialem jedynie powiedziec, ze jego dzialanie nie jest ta kwidoczne jak kreatyny, bo to antykatabolik. Pol opakowania rozejdzie sie po kosciach, jak to juz ktos na forum ujal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1927 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25267
Therma + Kreatyna --> nie wydaje mi sie zeby to bylo dobre polaczenie

czyli co lepiej troche bialka...

"Skrót - jest to największa odległość między dwoma punktami."
pozdro.
Aidstep


Zmieniony przez - Aidstep w dniu 2002-05-14 23:30:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A przepraszam, nie wiedzialem ze chcesz brac Therme (choc post faktycznie o tym traktuje
No ja wlasnie czekam na Therme i HMB, w domu lezy kreatyna i glutamina Prolaba, BCAA z Hi Teca..
Therme chcialem brac z HMB, ale mi odradzono - jestem szczuply, chce tylko 'dorzezbic' brzuch, ktoremu i tak wiele nie brakuje
Wiec HMB poczeka z reszta na inna sesje

Polaczenie Thermy z antykatabolikiem wydaje sie sensowne, choc z tego co wyczytalem na forum, przy Thermie nie ma tak wielkiej utraty miesni (jesli spozywa sie odpowiednia ilosc bialka oczywiscie).
Jedno i drugie ma wiec jakis sens..ale moim zdaniem polowa glutarolu to...stanowczo za malo.
Poczekaj jednak na wypowiedzi bardziej doswiadczonych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1927 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25267
nom ale thx za chęci

poczekam az sie inni wypowiedza ale chyba dochodze do wniosku ze pol opakowania to za malo i chyba dokupie jeszcze troche bialka

"Skrót - jest to największa odległość między dwoma punktami."
pozdro.
Aidstep
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z suplementami u ludzi 'swiezych' jest dosc zabawna sytuacja.
Wierzac w reklamy, kilogramowe przyrosty etc..spotykam sie czesto z zawiedzionymi minami mlodych adeptow, ktorzy po zjedzeniu 2 kg bialka, ktore (jak wszedzie pisza) pieknie buduje miesnie, nie stwierdzaja WIDOCZNYCH efektow.
To nie koks.
Inni znowu po cyklu kreatyny z przyrostem sily i pewnej masy, siegaja np. po glutamine i najczesciej wypowiadaja sie szablonem "glutamina to gowno, wole kreatyne". Ktos tu na forum mial nawet komiczny staly podpis "HMB to gowno".
Traca niewiedza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1927 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25267
a ja nie wierze w reklamy, ba nawet nie ogladam reklam
ale wiem ze regeneracja to podstawa i ide spac

branoc

"Skrót - jest to największa odległość między dwoma punktami."
pozdro.
Aidstep
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 132 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1293
Co do dietki na termogenikach.

Przydałoby się jednak chyba ograniczyć ilośc spożywanych węglowodanów (zarówno prostych - co oczywiste, jak i też złożonych). Z drugiej strony przy odstawieniu węglowodanów raczej nie da sie brać termogeników i liczyć na efekt pobudzenia, nie będzie glukozy :(

Może ktoś doświadczony powie w dwóch zdaniach jak powinna wyglądać tutaj dietka ogólnie. Czyli ile białka/węgla/tłuszczu - w jakich proporcjach i czy może zapodać jakieś dodatkowe suplementy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzis wzielem pierwsza dawke Thermy.
Dieta nad ktora zamierzam dzisiaj sobie ulozyc, bedzie wygladac mniejwiecej tak:
Pierwsze dwa posilki (w tym potreningowy) bogate w weglowodany i bialko (40g bialka, ok. 120 wegl.)
Kolejne 3 juz z naciskiem na bialko, przy czym ostatni, wieczorny - czysto bialkowy.
To tak w przyblizeniu, "na szybko", plan diety mam zamiar ulozyc wieczorem.
Milo by bylo zobaczyc opinie "doswiadczonych".

btw. Trening silowy co 2 dzien.
Bieganie co 2 dzien, brzuch codziennie wieczorem.
Therma przed treningiem silowym i brzuchem (aerobami).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 132 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1293
Dieta bedzie raczej dobra (zaczac od posilkow bogatych w weglowodany a skonczyc na bialku), ale z ta terma.....

Raczej powinienes ja brac rano (pol godziny po śniadaniu bogatym w weglowodany) i przed godzina 16 (problemy ze snem), po posiłku również z pewną dawką węglowodanów, 1-2 godzinki przed popołudniowymi(wieczornymi) ćwiczeniami.

Ja biorę jedną po śniadaniu węglowodanowym, przed rannym aerobem (brzuszki, hantelki, pompeczki, sprezyna) i druga ok. 16 po posiłku również dośc bogatym w węglowodany o niskim poziomie glutemicznym a przed dwugodzinną jazdą rowerkiem.

Ale nadal mam więcej wątpliwości niż pewników :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 407


Ja biore jedna...rano...po sniadanku...i mam wrazenie ze dziala na mnie caly dzien...cwicze ok.16 - 17...czuje sile.. zupelnie nic mi nie dolega...(oprocz utraty 2 kg w ciagu 4 dni....ale to przeciez o to chodzi...
pozdrawiam

sloneczko

sloneczko

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co myslicie o takim cyklu?

Następny temat

komu wierzyc?

WHEY premium