SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Robimy mase - fakty nie mity by qaz

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1136539

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6274 Napisanych postów 76045 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754916
Zalezy od Twojego bilansu kalorii. Wczesniej raczej calego nie uzupelniles wiec traktuj to jako ostatni posilek.

W wyszukiwarce znajdziesz opisy typow budowy ciala. Poczytaj i znajdz podobny do Twojego lub opis sie i zobaczymy.

Zmieniony przez - domer w dniu 2007-10-19 10:00:06

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 266
szukałem ale opisy są jakieś pośredmnie. mam 20 lat 187 cm i waże 78kg. nie wyglądam na chudego ani na grubego. szyje mam dość chudą kości też nie są zbyt grube. w pasie mam 80 cm. na brzuchu widać mięśnie. w klatce mam ok 107cm. sen mam twardy. praktycznie się nie denerwuje. mój staż treningowy to 3,5 roku z przerwami. moja dieta raczej nie była odpowiednia ale chce to zmienić z Tobą <Domer>. w udzie 56cm. nie bardzo ćwiczyłem na nogi. jestem pewny siebie i wiem że moge dużo osiągnąć. zawsze lubiłem ćwiczyć. myśle że to wystarczy. prosze o pomoc

Przed nikim się nie ugnę
kulturystyka moim życiem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6274 Napisanych postów 76045 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754916
Rzeczywiscie trudno powiedziec. Jakas posrednia budowa.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 266
więc jeśli jest to budowa pośrednia to czy dobrze będzie jeśli ułożę diete w której będzie 3g białka na kg masy ciała?? a składniki pokarmowe będą w proporcjach 20%T, 30%B i 50%WW ?? mam 78kg więc wyszło 234g B, 156g T i 390g WW, co daje wartość 3900 kcal. na jeden kg przypada 50 kcal. dodam że jestem bardzo aktywny fizycznie. patrząc na diety innych widzę napisy np 100g piersi kurczaka. rozumiem że nikt nie je tego na surowo. lepiej to usmażyć czy ugotować?? i czy to 100g to ważymy na surowo czy już po usmażeniu(ugotowaniu) bo wiadomo że po usmażeniu zmieni masę, to samo jeśli chodzi o ryż?? ważymy suchy czy po ugotowaniu??

Przed nikim się nie ugnę
kulturystyka moim życiem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6274 Napisanych postów 76045 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754916
3g bialka na kg masy ciala to zdecydowanie za duzo 2-2,2g bedzie ok. Wszystko wazymy przed obrobka. Mieso, ryby gotuj lub piecz, w ostatecznosci smaz.

Zmieniony przez - domer w dniu 2007-10-21 11:24:31

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 266
przyjąłem 2g białka na kg. wyszło ok 160g-640 kcal tj. 23% dorzuciłem 1,2g tłuszczu tj. 94g-846kcal 14% i 5,5g ww na kg tj.430g-1720kcal 63%. łącznie wyszło 3206kcal,41kcal-kg. Może tak zostac czy powinienem czegoś dodać a czegoś ująć??

Przed nikim się nie ugnę
kulturystyka moim życiem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6274 Napisanych postów 76045 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754916
Moze zostac a czy powienienes dodac czy odjac to juz musisz sprawdzic kontrolujac organizm.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 74 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1133
pytanie z innej beczki czy inne rodzaje aktywnosci np. piłka nożna, bieganie źle wpływaja na rozwój mięsni ektomorfika ? czy jak takie sporty sie uprawia raz dwa razy w tygodniu to jesc wiecej czy jak ?

wciaż nie ułożony inteligent bez szkoły..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 750 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2689
chciałem pogratulować artykułu robi wrażenie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7
siemka mam pytanko moj brat mam 15 lat, jest wyoski i szczuply jakies 70kg wagi i 174 cm wzrostu, cwiczy od miesiaca, czy zrobi blad jesli wypije raz dziennie koktail gainera 1 i porcje dextrozy?? To porcja węglowodanow i białka, ale weglowodanow w wiekszosci, czyli jakby nie patrzec czysta energia- czy moze mu to powaznie zaszkodzic...??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

posilek potreningowy

Następny temat

Jak mam się odżywiac?

WHEY premium