SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta kopenhaska II

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 358463

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 267
Chyba już dziś zacznę tą cud dietke :D

Rano kawka
Godzinka po kawce ćwiczenia typu bieg w miejscu (na dwór w taki ziąb to mi sie nie chce;/ , brzuszki, skłony, troszkę pompek babskich itp i mam w związku z tym kilka pytań:


-Jaka jest najlepsza pora ćwiczeń po wypiciu kawy? ( od razu, po 30min, godzinie??)

-No i czy stosowane przezemnie cwiczenia są ok przy tej diecie?

- w jaki sposób gotuje się szpinak?

- jaki olej stosować najlepiej do tej sałaty? czy tu chodzi o oliwe z oliwek czy o olej taki do smarzenia roślinny ( hehe wiem że teraz wszystim wyjdą gały że ja takie pyt zadaję )

- Czy otręby mogę jeść ile chcę gdy tylko oczuję głód?

- co to schabu to chodzi o taki normalny schabowy co mamusia zawsze w niedzielę przyżądza z kurczaczka? wogóle nie znam się na mięsach;/

- kiedy najlepiej pić czerwoną i zieloną herbatke? Można w dowolnych ilościach? przy posiałkach, po, czy przed?

- po tych ćwiczeniach porannych to mogę jeszcze jedną kawę wypić przed lunchem?

- czy błonnik to może być tabletka aplefitu?

- czy mogę brać witaminy w tabletkach podczas tej diety?

To by było na tyle, bardzo proszę o odpowiedź będę bardzo wdzięczna. Przeczytałam z 50 stron już i porobiłam notatki w wordzie hihi ale nie wszystkiego jestem pewna więc wolę zapytać!
Z góry dziękuję i trzymajcie za mnie kciuki!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 338 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3190
Jacek , dziekuje:)

Nie wlecz się w ogonie postępu, bo przy odwrocie oskarżą cię, że jesteś przywódcą dezercji.:>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3542 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11507
Na zdrowie Madie, mam nadzieje ze pochwalisz sie forma , najlepiej rob zdjecia teraz i pozniej.
Wtedy milo popatrzec jak ciezka praca na treningach nie idzie na marne.

Wal śmiało - odpowiem na każde pytanie

TRENING OSOBISTY 604 971 921

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 338 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3190
heh, wpadło mi to do głowy:) teraz sie wstydze ale jak juz bedzie widac efekty to wrzuce na forum "przed" i "po" . jako np zachete dla innych i pokazanie , ze sie da:)

Nie wlecz się w ogonie postępu, bo przy odwrocie oskarżą cię, że jesteś przywódcą dezercji.:>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3542 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11507
Super, dziewczyna z motywacja.

Wal śmiało - odpowiem na każde pytanie

TRENING OSOBISTY 604 971 921

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
-Jaka jest najlepsza pora ćwiczeń po wypiciu kawy? ( od razu, po 30min, godzinie??)
20-30min
-No i czy stosowane przezemnie cwiczenia są ok przy tej diecie?
Tak
- w jaki sposób gotuje się szpinak?
Ja kupuję gotowy w mrożonce Bonduelle
- jaki olej stosować najlepiej do tej sałaty? czy tu chodzi o oliwe z oliwek czy o olej taki do smarzenia roślinny ( hehe wiem że teraz wszystim wyjdą gały że ja takie pyt zadaję )
Najlepiej lniany (omega3)
- Czy otręby mogę jeść ile chcę gdy tylko oczuję głód?
Tak
- co to schabu to chodzi o taki normalny schabowy co mamusia zawsze w niedzielę przyżądza z kurczaczka? wogóle nie znam się na mięsach;/
Tak, ale nie panierowany
- kiedy najlepiej pić czerwoną i zieloną herbatke? Można w dowolnych ilościach? przy posiałkach, po, czy przed?
Dowolnie
- po tych ćwiczeniach porannych to mogę jeszcze jedną kawę wypić przed lunchem?
Tak, ale do 2 godzin przed.
- czy błonnik to może być tabletka aplefitu?
Tak, z tym że jedna to trochę przymało
- czy mogę brać witaminy w tabletkach podczas tej diety?
Tak, minerały też się przydadzą. Polecam 'Skrzyp w tabletkach z witaminami' żeby uniknąć ew. problemów z włosami

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 267
dziękuję za odpowiedz
Jogger
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 291
zaczynam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 291
tylko jeszcze mam kilka pytan, pewnie sie one juz powtarzały, z gory przepraszam ze i ja to zrobie...poniewaz jestem jeszcze uczennicą to czy mozliwe jest zeby jest podane porcje w godzinach przed 8 rano sniadanie, a pozniej dopiero lunch np 0 14? kiedy skoncze szkołe? i obiad o 17? czy moze nie ma to konkretnego znaczenia?


aha i ternowałam poływanie przez 10 lat,eraz do tego wracam, co mi polecicie? moge nawet cwiczyc cos w domu, tylko brzuszek chciłam spalic, wczesniej juz skonczyłam aw6 no i bylo pieknie,ale to rok temu....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6
Mam zamiar zacząć dietę od poniedziałku mam nadzieję, że dam radę chociaż na pewno będzie ciężko z moim zamiłowaniem do słodyczy:) czy ktoś zaczyna razem ze mną będzie raźniej a co jeśli nie lubię twarożku ani żadnego innego sera to co mam zjeść?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta - 1. próba

Następny temat

pomooocy..potrzebuje oceny diety :)

WHEY premium