SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta kopenhaska II

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 358227

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 377
r1p faktycznie fajna ta stronka,bardzo mi sie spodobala dieta afrodyzjakalna:)same pysznosci,ale poki co chyba nie powinnam takich rzeczy czytac:)musze trzymac umysl z dala od mysli o jedzeniu,ale jak skoncze to chyba blizej sie przyjze tej twojej dietce pieciu przemian,bo uwielbiam gotowac i dogadzac:)mojej milosci.No ale pora wrocic na ziemie i do butli wody:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 238
Pomozcie, bo mam maly kryzys.
Waga w sumie od 2 dni w miejscu, a dodatkowo juz bym zjadla cos innego... jakos tak mi sie juz chce przejsc na Montignaca... urozmaicic... prosze o wsparcie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 377
Hej megiwpiegi!Kryzysy to czesc skladowa dietki(niestety),waga tez sie nie sugeruj-zdecydowanie bardziej miarodajne sa wszelkie obwody,a tam zapewne ubywa ci centymetrow:)Moja droga zostalo ci tylko 4 dni!!!!!!Dasz rade:)Ja milam tez lekki kryzys wczoraj,no coz najlepiej poczytac wtedy o zmaganiach innych,albo przymierzyc jakis ciuch w ktory ledwo sie miescilas 9dni temu-i swierdzic ze jest zdecydowanie lepiej:P trzymaj sie,nie zostawiaj mnie samej!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Waga w sumie od 2 dni w miejscu
I ktoś zarzucił mi,że pozjadałem wszystkie rozumy...Rzeczywiście kiedy to czytam czuję się wyjątkowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 377
Bodyline-ekspercie,ekspertko?Ciezko by bylo chudnac 1kg(lub wiecej) dziennie-to chyba zadne nowum-no ale jesli dzieki temu czujesz sie wyjatkowo to swietnie,niektorym wystarczy do szczescia ze komus gorzej idzie,pomijam juz ze megiwpiegi prosila o wsparcie,bo po to wlasnie to forum jest!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 377
ekspercie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 238
Spoko, kryzys minal, a nasz Ekspert jak zostanie zlosliwy, tak zostanie... wiec nie wiem kto na tym lepiej wyjdzie. W sumie tylko wspolczuc takiej zgryzliwosci. Slyszalam, ze ludzie sa wredni tylko wtedy jak sa nieszczesliwi. Wiec zycze mu duzo szczescia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Wogóle nie rozumiecie o "co biega".Buzia,moje wiecznie odchudzające się Panie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 106
eccem, przecież każdy ma swój rozum i wybierze to co chce.Rzeczywiście, podbudowa teoretyczna PP może i zachęcić, i zniechęcić, ale nie musisz się w to bawić. Pozdrawiam i trzymaj się brachu.

..."kocham Cię życie"...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 106
Trzymajcie się dziewczyny cieplutko, pijcie dużo wody i czytajcie posty(mi TO dawało śmoc). Jestem z Wami, a WY jesteście silne i dacie radę. Ja nie jem słodyczy, tak jak postanowiłam, siłownię zaczynam 10 marca. Staram się jeść 3-4 posiłki dziennie i nie nie podjadam pomiędzy. Nie lubię liczyć kalorii etc, więc zostaję przy moich pięciu przemianach, bo ubóstwiam pysznie i zdrowo.

..."kocham Cię życie"...

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta - 1. próba

Następny temat

pomooocy..potrzebuje oceny diety :)

WHEY premium