SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aerobiczna "szóstka" Weidera =>wejdz<=

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3363309

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 35 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 409
Mowicie zeby odpuscic...pewnie macie racje..
A ja sobie wymyslilam tak ze bede robic jedna ,dwie serje bo przy tych cwiczeniach czuje ze naprawde mi pracuja wszystkie miesnie brzucha a normalnych brzuszkow to ze 100 zrobie i efektow niema,a bola co najwyzej tylko gorne miesnie brzucha!!
No wiec mysle ze jak bede robic mniej to tez cos da...mniej ale zawsze cos...hmmm??????????????

!!Co Niezabije To Podwójnie Wzmocni Mnie!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 684
brzuszki ja bym prponowal rancem jak nie chce ci sie nic innego robic bo nie sa meczace a naczzco to jeszcze sa jakotakim cwiczeniem ale ja robie tez nie cala 6 i jest k a to dlatego ze calego trenignu nie przejde - nie jetem kulturysta ale fizycznie dosc ok jednak calego nie zrobie predzej czy pozniej wysiadam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 880 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5219
dobrze mowisz pani wqr***** rob takz miesiac, podtrenujesz brzuch troche i wtedy bedziesz mogla sie wziac za "pelną"wersje a6d

"Co Cie nie zabije to Cie wzmocni!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 880 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5219
bede was tu informowal o moich postepach
1dzien 1.36min
czuje brzuszek

"Co Cie nie zabije to Cie wzmocni!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2052
Zgadzam sie z waszymi wypowiedziami, teraz przegladajac temat widzialem chyba z 3 razy odpowiedz na moje pytania, wiec sorry. Zgadzam sie tez z tym zeby nie zaśmiecać postu idiotycznymi wypowiedziami wiec andy13 daruj sobie, napisz conajwyżej o efektach. Jak każdy zacznie sobie pisać czy go brzuch boli w 1...8... czy jakims innym 33 dniu to dopiero zrobi sie burdel. Jak chcesz pisać o swoich postepach to stwórz nowy wątek i tam pisz, napewno wielu tam będzie zaglądać.

pozdry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 66 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 835
Andy13 też mam podobny problem do Twojego otóż też wydaje mi sie że lewą część brzucha mam troszeczke bardziej umięśnioną.Znaczy tego normalnie nie widać jak sie przeglądam w lustrze ale jak popatrze z góry to troche widać że lewa strona jest większa niż prawa.Co prawda ja kratke mam juz od dawna, mimo ze nie robilem w ogole brzucha to i tak mam dość mocny brzuszek.A tak apropos to myślicie że jak będę ćwiczył "szóstkę" to ta różnica sie zniweluje i mięśnie będą proporcjonalne?Miał ktoś juz podobny problem?

Strach przed śmiercią jest gorszy niż ona sama.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 880 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5219
no wlasnie ja tez z lewej strony mam lepsza kratke.
qrde nawet buchu pisal zeby pisac tutaj jak nam idzie w treningu a nie ze kazdy filozofuje 150 razy to samo pytanie wg ciebie to jest lepsze tak? prosze bardzo laski bez nie musze pisac zadawajcie se dalej pyttania jakie dlugie maja byc przerwy i jak oddychac

"Co Cie nie zabije to Cie wzmocni!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2052
foch?
no comments...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 880 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5219
zebys wiedzial nie no dobra nie bede nic pisal o moim brzuchu napisze za miesiac i bedzie ok. a mam pytanie. jak oddychac i jakie przerwy sobie robic?

"Co Cie nie zabije to Cie wzmocni!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 684
ja to odycham normalnie tylko jak robie speicia to nie bo chyba nie da sie zrobic mocnego spiecia jak sie oddycha przy tym..gmhmm nie wiem ale tak juz robie - brzuch tez mam bardziej po lewej stronie zrobiony nie wiem czemu tak jest nie widac tego w lstrze tez tylko jak sie bardziej przyjze...nie wiem saram sie robic bardzo dokladnie teraz niewiem co z tego wyjdzie...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Przerwa

Następny temat

ocenic mój trening

WHEY premium