SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aerobiczna "szóstka" Weidera =>wejdz<=

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3366404

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 30 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 611
Koncze na swieta mniej wiecej, jak narazie czuje miesnie, czuje ze sa mocniejsze niz po innych robionych dotad cwiczeniach, jednak po swietach czuje ze bede musiala jechac z czyms na dolne partie miesni brzucha a potem znow szosteczka :] O ile mi sie nie znudzi.. Wiadomo kobietom trudniej o rozwiniecie miesni, a to juz nie moja wina ze podobaja mi sie kobiece brzuchy "w kratke"
Tylko ze mam warunek - mam znalezc kilka fajnych kobiecych brzuchow bez przesadzonych 6ciopakow i w tym problem bo szukam juz 4ty dzien, jak nie znajde do soboty to mam zakaz na szostke od mej drugiej polowy
Stad pytalam czy robiac czeste przerwy cos czujesz bo jesli bede miec kata nad soba z zakazem to nie wiem czy pozniej bede mogla codziennie wyrobic seryjki

Marzenia sa po to by je spelniac, chomiczki tez je maja..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Buchu czy jak bede mial w 6 cwiczeniu rece za glowa robil sklony i nogi caly czas wyprostowane pod katem 30 stopni to dobrze zrobie chyba ciezej sie tak robi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam ja jade dzisiaj 15 dzionek <wow> :P ...powiem ze sam sie dziwie sobie ze wytrwałem tyle dni...mam nadzieje ze wytrzymam jeszcze 27 :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja wam tylko powiem, że próbowałem robić ten trening już 3 razy i za każdym razem kończyłem na 4-5 dniu, nei dla mnie ten trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 438 Napisanych postów 2750 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19611
jestem w trakcie 5 dnia i czuje sie za***iscie :):)

bad boy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 30 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 611
Dudek no co Ty to kobieta lepsza od Ciebie? Jutro dzien 11 Ale moze mam lepsza motywacje - mym fetyszem zawsze i wszedzie byly fajne brzuszki :)

Marzenia sa po to by je spelniac, chomiczki tez je maja..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3903 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13061
dudek heheh to jestes lepszy bo ja zawsze do 3 dnia i koniec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 161 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1005
jak długie powinny być odpoczynki pomiędzy seriami?

...:::Imperare Sibi Maximum Est Imperium:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 233 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5159
Brak wam motywacjii .. jak czujesz ból przy ćwiczeniu ale już taki chamski to pomyśl sobie jaki za 1,5 miesiaca będziesz miał brzuch... ja tak mam naciagam sobie sadełko przy lustrze i widze już mięśnie ale sadełko z czasem się spali i będą fajne mięsnie ... na wiosne kce jesy wyrobić .... motywacja to podstawaa

Powstałeś z prochu(...)to siE OtRZeP!!!! :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 200 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1665
Cześć wam !!!
Ja od dzisiaj też robie A6W!!! Zaraz zrobie hehe!!
Mam tylko nadzieje że wszystkie ćwiczenia wykonam prawidłowo!!!
Jak skończe to powiem jakie wrażenia!!!
Ale na początek to krótkie się to wydaje- tyle że pużniej może być niezły hardcor!!!
Mam nadieje wytrzymać do końca hehe!! W końcu kiedyś robiłem dzień w dzień do 1000 brzuszków!!!!!!!!! 20 seri po 50 ale byłem zawzięty - głupi byłem bo to nic nie dało hehe!!!
Ale teraz musi!!!
Do tego jestem na diecie tłuszczowej low carb to szybko powinien pojawić się 6-opak!! No nie??

KULTURYSTYKA - I'm loving it!!!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Przerwa

Następny temat

ocenic mój trening

WHEY premium