Szacuny
732
Napisanych postów
3413
Wiek
50 lat
Na forum
12 lat
Przeczytanych tematów
37245
Bede upierdliwa...nie wstalas z przysiadu to nie ma powtorzenia a nie 2.5 haha. Usiasc nie problem...tylko wstac. Jezeli Twoja prawidlowa, zakladana glebokosc w ktoryms secie zatrzyma ciezar to jestes na niego niegotowa albo stracilas napiecie miesniowe/ oddech.
Zmieniony przez - Tetiszeri w dniu 24/04/2018 16:34:12
Zmieniony przez - Tetiszeri w dniu 24/04/2018 16:38:19
Szacuny
11205
Napisanych postów
52113
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Tetiszeri
Bede upierdliwa...nie wstalas z przysiadu to nie ma powtorzenia a nie 2.5 haha. Usiasc nie problem...tylko wstac. Jezeli Twoja prawidlowa, zakladana glebokosc w ktoryms secie zatrzyma ciezar to jestes na niego niegotowa albo stracilas napiecie miesniowe.
Oj tam, oj tam czasem takie długowalczone a niewstane/ niewyciśnięte powinno się liczyć podwójnie, a na pewno bardziej niż wymuszone z pomocą asekuranta kwestia uproszczenia zapisu. Można czytać jako 2, jak kto woli
Szacuny
11205
Napisanych postów
52113
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Dziś był plan B:
HT: 20/10/20/10/20/10/20
70/100/70/110/70/110/70 kg
Taką miałam dziś fantazję, podpatrzyłem gdzieś u dziewczyn, ale już nie pamietam gdzie, że przy HT zmienny ciężar jest wskazany 12x70/12x100/12x110/12x120/15x100kg
Taki miałam dzis przypływ mocy, żeby nie było nagrałam i wrzucę później... ale przy 120kg to już nie kontrolowałam tak dobrze spięcia w gorze, jak przy 100, tak że zrobiłam sobie regres na koniec.
12x70/4sx10x100kg
Dipsy: 4x10cc+10 kg
Nawet nie było tak ciężko, tylko w dwóch ostatnich seriach już dwa ostatnie powtórzenia na raty 4x10cc+5kg
4x10cc+5kg
OHP: 8/8/10/20
25/25/25(pushpress)/15 kg
4x12x15 kg
Wczoraj robiłam OHP z 25 kg, wiec dziś zrobiłam z mniejszym ciężarem, za to więcej powtórzeń.
25kgx8p/3x10px20 kg +
Facepull: 3x15x35 kg+1x30x30 kg
4x15x35 kg
4x15x35 kg +
Wspięcia na palce z hantlami: 4x15x(2x27,5kg)
Abwhell: 4x15
Łydki już mam konkretne, wiec raz w tyg wystarczy, jak zrobię wspięcia, brzuch za to się ucieszył Wspięcia na palce z hantlami: 4x15x(2x25kg)
Jest liderem w tym dzialeSzacuny
13804
Napisanych postów
23343
Wiek
56 lat
Na forum
11 lat
Przeczytanych tematów
636485
HT - fajnie z tym ciężarem na zmianę! Podpatrzone. Z radością zastosuję wszelkie modyfikacje w GB i HT - bo mnie nudzą już strasznie, ale to jedyne ćwiczenia gdzie tyłek czuję na 100%.