SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Tsubame33 dziennik motywacyjny

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 432792

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 732 Napisanych postów 3413 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 37245
Bede upierdliwa...nie wstalas z przysiadu to nie ma powtorzenia a nie 2.5 haha. Usiasc nie problem...tylko wstac. Jezeli Twoja prawidlowa, zakladana glebokosc w ktoryms secie zatrzyma ciezar to jestes na niego niegotowa albo stracilas napiecie miesniowe/ oddech.



Zmieniony przez - Tetiszeri w dniu 24/04/2018 16:34:12

Zmieniony przez - Tetiszeri w dniu 24/04/2018 16:38:19
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Tetiszeri
Bede upierdliwa...nie wstalas z przysiadu to nie ma powtorzenia a nie 2.5 haha. Usiasc nie problem...tylko wstac. Jezeli Twoja prawidlowa, zakladana glebokosc w ktoryms secie zatrzyma ciezar to jestes na niego niegotowa albo stracilas napiecie miesniowe.

Oj tam, oj tam czasem takie długowalczone a niewstane/ niewyciśnięte powinno się liczyć podwójnie, a na pewno bardziej niż wymuszone z pomocą asekuranta kwestia uproszczenia zapisu. Można czytać jako 2, jak kto woli
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 732 Napisanych postów 3413 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 37245
Ty tu nie upraszczaj tylko wstawaj z ta sztanga hehe.
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13804 Napisanych postów 23343 Wiek 56 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 636485
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 732 Napisanych postów 3413 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 37245
Tak wiem, to moja ulubiona cecha treningowa. Silna babka jest, robic ma :)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Czasem taki porządny kop w d*pę się przydaje... tylko akurat nie przy przysiadach... No chyba, że od dołu


Zmieniony przez - Tsubame33 w dniu 2018-04-24 21:22:59
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Dziś był plan B:

HT:
20/10/20/10/20/10/20
70/100/70/110/70/110/70 kg
Taką miałam dziś fantazję, podpatrzyłem gdzieś u dziewczyn, ale już nie pamietam gdzie, że przy HT zmienny ciężar jest wskazany
12x70/12x100/12x110/12x120/15x100kg
Taki miałam dzis przypływ mocy, żeby nie było nagrałam i wrzucę później... ale przy 120kg to już nie kontrolowałam tak dobrze spięcia w gorze, jak przy 100, tak że zrobiłam sobie regres na koniec.
12x70/4sx10x100kg



Monsterwalk do boku:
4x20p20l
4x20p20l
4x20p20l


Inverted row:
4x10cc
4x10cc
4x10cc

+
Ściąganie linek wyciągu Górnego w bramie klęcząc:
4x12x50kg
4x12x50kg
4x12x50kg


Dipsy:
4x10cc+10 kg
Nawet nie było tak ciężko, tylko w dwóch ostatnich seriach już dwa ostatnie powtórzenia na raty
4x10cc+5kg
4x10cc+5kg


OHP:
8/8/10/20
25/25/25(pushpress)/15 kg
4x12x15 kg
Wczoraj robiłam OHP z 25 kg, wiec dziś zrobiłam z mniejszym ciężarem, za to więcej powtórzeń.
25kgx8p/3x10px20 kg

+
Facepull:
3x15x35 kg+1x30x30 kg
4x15x35 kg
4x15x35 kg

+
Wspięcia na palce z hantlami:
4x15x(2x27,5kg)
Abwhell:
4x15
Łydki już mam konkretne, wiec raz w tyg wystarczy, jak zrobię wspięcia, brzuch za to się ucieszył
Wspięcia na palce z hantlami:
4x15x(2x25kg)


Trening Ok.
1
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13804 Napisanych postów 23343 Wiek 56 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 636485
HT - fajnie z tym ciężarem na zmianę! Podpatrzone.
Z radością zastosuję wszelkie modyfikacje w GB i HT - bo mnie nudzą już strasznie, ale to jedyne ćwiczenia gdzie tyłek czuję na 100%.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3452 Napisanych postów 6160 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 264786
ja mam zmienny ciężar w HT serie 12/5/12/5 itd.

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Nene87
ja mam zmienny ciężar w HT serie 12/5/12/5 itd.

Może tak być, że u Ciebie właśnie
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Dieta i trening na masę dla początkujących

Następny temat

GRUBY GRUBAS POCZĄTEK, CZYLI KRÓTKI OPIS DNI WALKI Z DIETĄ I TRENINGIEM!!

electro
Polecane artykuły