SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

krawat/DZIENNIK-cel zdrowe stawy by WODYN/kolejne 100 kg w serii glównej str.95

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 121770

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Gdybym ja nie mial problemow ze stawami to tez pewnie progres byl by szybszy:):)
Dzieki i trzymaj sie!!

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
1. czy biorac pod uwage moje problemy ze stawami mogl byc dorzucic jakie aeroby- w wolny dzien? jezeli tak to jakie? lepiej przez 10 min jakies interwaly czy moze marszobiegi w terenie (30-40 min)?

A moze jakas gra zespolowa np pilka nozna??

Chodzi mi glownie o to zeby sie odmulic (po zimie).


nie wiem, mozeszcos wyprobowac niezaleznie od planu



Zreszta troche mi sie wydaje ze tezdelikatnie zamulają te cwiczenia ktore robie - krotko zakresowe + wolne cwiczenia 4+4? jedyne takie dynamiczne to high pull ale to przeciez raz na 2 tyg,



bo cwiczysz ślimakowato na raze, jak sie rozkrecisz i wejdziesz na powazne ciezary to nie bedzie mowy o zamuleniu


2. A moze dorzucic jakies inne cwiczenia dynamiczne np na koniec treningu? pompki z klasnieciem? wysokie wyskoki z uderzaniem pietami- chyba studenstki robi takie cwiczenia?


jesli juz to 3-5 serii po 5 powt ale jeszcze przed tymi w zwolnionym tempie



3. aha i takie bardzo hipotetyczne pytanie , czy ciezko bedzie tak przerobic moj plan - zebym np w wakacje mogl robic po 2 ciezkie cwiczenia na treningu? Bo bede mial duzo wiece czasu i mysle ze beda duze lepsze efekty jak bede czesciej robil dana partie miesniowa:)



nic nie bede wymyslal, masz juz 2 plany
poza tym jak masz wiecej czasu to poswiec go na regeneracje lub rodzinie , na pewno cos znajdziesz, a na treningi po prostu przychodz z bardziej bojowym nastawieniem




uginanie stojac

nie widze szczegolow chwytu
sztanga ma szurac po mostku
stan szerzej , w ten sposob obnizysz pozycje



rotacja

tu ruch ma byc pełny, z rozciaganiem, czyli opuszczasz sztangielke az na ławke


high pull


- jest szybko, jesli mozesz szybciej to sie nie obraze
ale reze masz zgiete na starcie,a to zle, powinne sie uginac dopiero pod koniec ruchu




wiosowanie

stan tak by dłon była na linii pomiedzy stopami
nie garb sie

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
jesli juz to 3-5 serii po 5 powt ale jeszcze przed tymi w zwolnionym tempie

--- ok rozumiem ale jakie cwiczenia bym mi doradzil zeby do danego dnia dorzucic?Te pompki z wybiciem w dzien co tric i klata a przysiady z podskokiem w dzien co przysiady?? Czy cos jeszcze?? Bo bym wolal na wlasna reke za duzo nie kombinowac.

uginanie stojac

nie widze szczegolow chwytu
sztanga ma szurac po mostku
stan szerzej , w ten sposob obnizysz pozycje


--- Szczegoly chwytu








Czyli mogl bym to robic stojac?
Bo siedzac u siebie na silce tego nie zrobie.

rotacja

tu ruch ma byc pełny, z rozciaganiem, czyli opuszczasz sztangielke az na ławke

--- rozumiem ze wszystko pozostale ok tylko sztangielke nizej opuszczac :)
___________
Dzieki za wszystkie odpowiedzi.
Od pn startuje od nowa z calym planem mam nadzieje ze nadgarstek nie bedzie juz w ogole bolal.

Zmieniony przez - WODYN w dniu 2009-04-19 19:47:30

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
kombinujesz dobrze

te cw dynamioczne to tylko i wy;acznie 5*5 rob, n chyba ze łydki robisz wyskokami dosieznymi


co do fotek, niestety za wąsko trzymasz by było mozliwe zastosowanie ojego podchwytu

PATRZAC Z GORY
przedramina i dłonie powinne byc pod kątem ok 45 stopni do gryfu

w Twoim przypadku oznacza to iz powinienes je rozszerzyuc niemal do samych stojakow

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
WIELKIE DZIĘKI za odpowiedz!

kombinujesz dobrze
te cw dynamioczne to tylko i wy;acznie 5*5 rob, n chyba ze łydki robisz wyskokami dosieznymi

----- ale wlasnie ja nie wiem jakie te cwiczenia dynamiczne w jakim dniu dołożyc :(:(:(

co do fotek, niestety za wąsko trzymasz by było mozliwe zastosowanie ojego podchwytu
----- Jak łapałem szerzej to nadgarstki bolały :(

PATRZAC Z GORY
przedramina i dłonie powinne byc pod kątem ok 45 stopni do gryfu
w Twoim przypadku oznacza to iz powinienes je rozszerzyuc niemal do samych stojakow

----- jw, jutro bede na siłce zobacze jak mi to bedzie szło.
dam film.

Zmieniony przez - krawat w dniu 2009-04-19 20:09:04

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
uzmysłów sobie ze ten szeroki chwyt oznacza ze sztanga wchodzi na dłoń nie od strony wewnetrznej ale od dołu, tak jakby ze srodka nadgarstka, a wychodzi przez srodek palca wskazujacego

cw dynamiczne zaaranzuj jak chcesz, powiedzialem ze dobrze kombinujesz

nie przewiduje nagatywnego wpływu na całość nawet jak siue pomylisz z dniami .. ale 5x5 to warunek konieczny

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223


uzmysłów sobie ze ten szeroki chwyt oznacza ze sztanga wchodzi na dłoń nie od strony wewnetrznej ale od dołu, tak jakby ze srodka nadgarstka, a wychodzi przez srodek palca wskazujacego
----------łapie:):)troche to wyjasnia!!
rozumiem ze mniej wiecej tak jak na zdjeciu:):)

cw dynamiczne zaaranzuj jak chcesz, powiedzialem ze dobrze kombinujesz

nie przewiduje nagatywnego wpływu na całość nawet jak siue pomylisz z dniami .. ale 5x5 to warunek konieczny


----------- ok, to ja sobie jeszcze przemysle z tymi cwiczeniami dynamicznymi i w tym tygodniu nie bede jeszcze nic wrzucał.
Jak juz wymysle co kiedy to wtedy spytam

Zmieniony przez - krawat w dniu 2009-04-19 20:33:26

Zmieniony przez - krawat w dniu 2009-04-19 20:33:41

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
przez srodek palca wskazujacego w zasadzie mialem na mysli jego pierwszy "segment" , taka mała nieprecyzyjnosc

bo narysowales jakby przez koniec/czubek a nie "srodek ciezkosci"

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Rozumiem ze pierwszy "segment" to ten od dłoni, a nie czubek palca :):) - nie pytanie:)!!
Pozdrawiam:)

Zmieniony przez - krawat w dniu 2009-04-19 22:17:21

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
przeciez pisałem ze nie powinienes przeprowadzac tej linii przez czubek


no i kto to jest Dr Hauss? bo mie to nieco intryguje

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do oceny

Następny temat

co robie nie tak...

forma lato