SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

krawat/DZIENNIK-cel zdrowe stawy by WODYN/kolejne 100 kg w serii glównej str.95

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 121128

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Moje odpowiedzi pogrubione.
-----------------------------------------------------
2. Jak z tym cwiczeniem na przedramiona po dociskaniu na klate?
Mam robic cos??? Jak tak to co dokladnie??

WYMIEN MI CO ROBISZ TYPOWO NA PRZEDRANIONA W CALYM PLANIE

Wodyn jak wiesz moj caly plan jest na 1 stronie .

Cwiczenia typowo na przedrawie robie wlasnie tylko na 1 treningu:
- polowiczne uginanie malpim podchywtem
- nawijanie ciezarka na kijek

Miałem jeszcze cos dorzucic po dociskaniu na klate szeroko zeby niwelowac bol nadgarstkow.


---------------------------------------------------------------
4. Chcial bym dodac podciaganie na drazku 4+4 na sam koniec treningu koncowki mc (i bede sie co do tego upierał)


A JAK JEST TERAZ?
DLACZEGO MIESZASZ?

Teraz jest:
TRENING 6.
-MARTWY CIAG KONCOWKA 3x7p
-[4+4]martwy ciąg na sztywnych nogach nachwytem 4x8p
-[4+4]hack przysiady 4x8p

Po tym treningu mocno czuje cale plecy a nie tylko dol prostownikow. W jakim Twoim temacie wyczytalem ze dobrze jest wlasnie robic podciaganie na drazku po mc.

Dodatkowo bardzo lubie to cwiczenie i chcial bym je czesciej robic dla wlasnej satysfakcji z treningu

Teraz je robie tylko raz "w całym cyklu".

----------------------------------------------------------------
5. Na jakis czas (kilka tygodni) planuje odstawic z treningu dwa cwiczenia
- koncowki uginiania na biceps z przytrzymaniem
- pompki na poreczach ( podobnie jak wyzej)


NO ALE ZA PRZEDRAMIONA BEDZIESZ MUSIAL SIE MOCNIEJ ZABRAC

SZCZEGOLNIE ZA POLOWICZNE UGINANIE PODCHWYTEM MALPIM ZE SCISNIETYMI ŁOKCIAMI

Ok. No chyba ze zaproponujesz mi cos innego zamiast tych dwóch cwiczen??
Zamiast pompek na poreczach moze pompki na piesciach 4+4 ale to juz robie 2 razy?


Zmieniony przez - krawat w dniu 2009-08-07 11:05:08

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
08.08.09 r.
Trening 4


1. high pull
7p-20 kg
5-22,5
3-25
3-27,5
3-30
3-32,5
3-35
3-37,5
3-40
3- 42,5
3x7 - 45 kg - REKORD :)


2. podciąganie na drążku podchwytem 4+4
5x5 p

Ale dziś za***iscie spuchłem po tym cwiczeniu :).
Nie ma opcji zebym nie robil tego na koniec 6 treningu :)!!


3. rotacja ramienia
Musiałem wcześniej skończyć i nie zdarzyłem.
---------------------
edit: dopiero ostatnio zdałem sobie sprawe że gdy nie daje rady zrobic w niektorych cwiczeniach 4x8 p to powinienem robic 6x5p a nie jak dotychczas 5x5p

Zmieniony przez - krawat w dniu 2009-08-09 17:37:16

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 736 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7098
Gratuluje rekordu ! Łap soga i jedziesz dalej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Hehe dzięki .
Ciężar nie jest może masakryczny ale długo miałem zastój w tym ćwiczeniu.

Chyba siła poszła mi bo wprowadzeniu ostatnio do treningu końcówek mc. I w przysiadzie przednim też czuję więcej siły
-------------------------------
edit: jako że mam jęczmien na dolnej powiece zrezygnowalem z wczorajszego treningu, dzisiejszy moze zrobie jutro

Zmieniony przez - krawat w dniu 2009-08-11 14:50:18

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Trening 5 - przepadł.
-------------------------------------------------------
12.08.09 r
Trening 6


1. dociaganie mc

7p-30
5-35
3-40
3-45
3-50
3-55
3-60
3x7 - 65 kg
(ostatnio 60, czyli systematycznie po 5 kg co trening)

2. mc na sztywnych 4+4
4x8 - 30 kg

3. hack squat 4+4
5x5 - 30 kg

4. podciaganie ze stania do brody 4+4
5 lub 6 x 5 p

--- dodałem to cwiczenie.

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
bieganie mozesz robic chocby po treningu silowym gdyz w Twoim przypadku trenigi nie sa zbyt intensywne, jednak na pewno nie codziennie , biegaj tylko po treningach ktore obciazały[=skonsolidowały] juz kolana


zakres 1/3 przysadow przednich wydaje sie ok

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
edit: jako że mam jęczmien na dolnej powiece zrezygnowalem z wczorajszego treningu, dzisiejszy moze zrobie jutro


to trzeba bylo zrobic trening "z przymruzeniem oka"

co ma piernik do wiatraka tak w ogole?

nie histeryzuj a bedziesz zdrowszy
umysł powoduje wiecej chorob niz sie wydaje

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
pompki na poreczach - jesli skombinujesz se jakies deski i odpowiednio mocno umocujesz na poreczach to bedziesz w stanie robic porecze na piastkach - kwestia pomajsterkowania


zamiast uginania polowicznego na bica proponuje wiec Modlitewnik Wodyna - jesli czytujesz prowadzone przeze mnie dzienniki to wiesz o jakie cw chodzi , nadgarstkow nie powinno przeciazac bo jest na sztangielce, lokiec jest oparty o ławe wiec tez ze tak powiem nie wypadnie , oszukiwanie jest w pełni bezpiecznym lekkim ruchem barku w przod i tył , zakres jest bardzo podobny , moze nieco wiekszy niz na stojakach



uginanie nadg podchwytem malpim ze scisnietymi lokciami nada jest najwyzszym priorytetem

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
co do mieszania w planie - masz inny plan niz w tamtym temacie , podc na drazku angazuje biceps i byloby za malo czasu na regeneracje lokci i bica , inny plan to inny plan, musisz to zaakceptowac, ukladalem go cholernie dlugo nie po to zebys zmienial cos na skutek napadu chcicy na jakies cwiczenie

chcesz robic drazek czesciej?
cwicz regularniej a nie w kratke



pomiedzy seriami dciskania lezac zeby niwelowac bol nadg pogimnastykuj nadgarstki nieco bez ciezaru jedynie oporujac druga dłonią - mi pomaga

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Modlitewnik Wodyna - rozumiem ze to robic z jakims stałym ciezarem. Widzialem ze Jarot to robi wiec zajrze do niego.

Tylko to ma byc w tempie 4+4 czy naturalnym?
Oczywiscie robic to po polowicznym uginaniu na przedramiona.


chcesz robic drazek czesciej?
cwicz regularniej a nie w kratke


--- Ale w planie od Ciebie jest on i tak tylko raz na cały cykl. Ja bym chcial zeby podciaganie bylo ze 2 razy.

Czy te kilka serii podciagania 4+4 tak bardzi zaburzy regeneracje??

>>> Maszeruj albo giń <<<

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do oceny

Następny temat

co robie nie tak...

WHEY premium