Problemy ze stawami i ścięgnami to nie tylko domena osób starszych i profesjonalnych sportowców, mogą one dotknąć każdego, niezależnie od wieku, czy też poziomu aktywności. Polacy w Europie są w czołówce narodów, które zmagają się z chorobami zwyrodnieniowymi stawów.

Z czego to wynika?

W głównej mierze determinuje to wiek, wraz z którym spada produkcja naturalnego kolagenu oraz poziom aktywności, jaki i praca fizyczna, wpływają na uszkodzenia/zużycie chrząstek i więzadeł. Również brak ruchu i zła dieta, mogą pośrednio wpłynąć na powstawanie zwyrodnień i odczuwanie bólu w trakcie ruchu.

Czy można temu procesowi zapobiec?

Na rynku znany jest już produkt marki ALLNUTRITION Collagen PRO, który podbił serca nie tylko osób aktywnych, ale również osób starszych, czy dbających o urodę. Jednak istnieje grono ludzi, które ceni sobie formę, w jakiej przyjmuje suplementy i preferuje kapsułki. Marka ALLNUTRITION wyszła naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i stworzyła kompleksowy preparat o skrupulatnie skomponowanym składzie w kapsułkach, którego głównym składnikiem jest hydrolizowany kolagen typu II. Nie każdy ma świadomość, ale kolagen stanowi 30% białek występujących w naszym organizmie, jednak znajdziemy go nie tylko w ścięgnach i chrząstkach, ale również w skórze, paznokciach, włosach, kościach i mięśniach. Wraz z wiekiem spada produkcja tego naturalnego kleju („kolla” z greckiego oznacza klej), dodatkowo słońce, palenie tytoniu, dieta niedoborowa w witaminę C lub nadużywanie alkoholu mogą pogłębić problem. 

kolagen w kapsułkach

Jeśli wolisz kompleksowe preparaty w kapsułkach

ALLNUTRITION Collagen Pro 180 caps to preparat, który uzupełnia niedobory kolagenu, dodatkowo wpływa na zwiększenie jego naturalnej produkcji. Wysoka zawartość witaminy C sprawia, że białko to jest bardzo dobrze wchłaniane. W ALLNUTRITION Collagen Pro 180 caps zawarto również inne substancje, które mogą wpłynąć na poprawę stanu stawów i chrząstek oraz zmniejszyć stany bólowe. W jego składzie znaleźć można ekstrakt z kadzidłowca, cynamon, imbir i MSM, które wykazują silne działanie przeciwzapalne i antyoksydacyjne, co wpływa na zmniejszenie bólu i lepszą regenerację tkanek. Oczywiście w tym kompleksowym preparacie nie mogło zabraknąć chondroityny i siarczanu glukozaminy, które od lat są stosowany w profilaktyce i walce z chorobą zwyrodnieniową stawów. Warto również wspomnieć o zawartej w tym kompleksie witaminie D, która jest niezwykle ważna w gospodarce wapniowo- fosforanowej oraz działa na poprawę układu odpornościowego.

Postaw na przemyślane rozwiązania 

Najnowszy ALLNUTRITION Collagen Pro 180 caps to wieloskładnikowy preparat oparty o naturalne substancje, które wpływają na poprawę i sprawniejsze funkcjonowanie układu ruchowego, zmniejszają stany zapalne i bólowe. Dodatkowo poprawia kondycję włosów, paznokci i skóry. Zawarte w ALLNUTRITION Collagen Pro 180 caps witaminy i składniki mineralne, wzmacniają wchłanialność kolagenu oraz uzupełniają naturalne niedobory w te składniki odżywcze. Wygodna forma kapsułek sprawia, że preparat ten jest idealny dla osób, które nie przepadają za suplementami w formie napoju lub zależy im na szybkim i łatwym stosowaniu kolagenu niezależnie od miejsca.

Komentarze (0)