SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

krawat/DZIENNIK-cel zdrowe stawy by WODYN/kolejne 100 kg w serii glównej str.95

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 121104

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
12.03.09
TRENING 5
1. klatka szeroko na płaskiej

7p-30kg
5p-32,5
3-35
3-37,5
3-40
3-42,5
3-45
3-47,5
3-50
3-52,5

2sx7p - 55 kg (miala byc jedna seria ale ojciec aparatu nie wlaczyl )



Marna jakosc :/

2. spiecia brzucha
4x8p -2,5 kg
Oczywiscie nast razem bedzie wiecej.

3. pompki na poreczach
4x8
Kurde nadgarstek przy tym bolał .

4. rozpietki w skosie 30 st 4+4
4x8p - 5 kg
___________________
No i zje.bałem sprawe by zostaly mi jeszcze 3 treningi a jutro juz pt .

Jutro zrobie tylko lekko martwy ciag na sztywnych nogach (nie mam jeszcze podporki), hack przysiady i te wyciskanie glowa w dol w zwolnionym tempie zeby technike pokazac i zobaczyc czy nie bedzie bolało.

Jak nie siadzie mi przy tym wyciskaniu lokiec to w sb zrobie wioslowanie jednoracz i w niedziele juz wolne.

A od pn juz normalnie tak jak pisales.


Zmieniony przez - krawat w dniu 2009-03-13 07:52:50

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Kurde jajca bo u siebie na siłce nie mam jak zrobic tego wyciskania glowa w dol 4+4 gdyz mam ławke za niska do stojaków.

Tak jak jest na filmiku to jest najnizsze ustawienie stojakow :/
A do tego widelki sa bardzo wysokie.
Bede musial cos wymyslic ale puki co jest bieda :/
_____________________________________
OFFTOP - kurde wczoraj nie pocwiczylem bo jak mialem wyjsc na silke to cos mnie zmogło i poszedlem spac.
A dzis od rana tez jakis jestem zamulony\osłabiony i tez nie wiem czy pocwicze. Aczkolwiek bardzo bym chcial bo juz dawno nie robilem wiosla jednoracz i mam dzis ochote to zrobic .
_____________________________________
No i dupa na ostro sie przeziebiłem, wstaje rano i jestem jak pijany - narazie przerwa

Zmieniony przez - krawat w dniu 2009-03-15 19:48:49

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442

WODYN
3s x 7p x zwiekszony ciezar

chyba sie nie lenisz, i tak masz mala objetosc treningu na tydzien


krawat

Nie do końca łapie?
Mam robic 3sx7p seria głowna jak wczesniej, + 1s x 7p zwiekszony ciezar??



CZY JA COS WSPOMINALEM O 1 SERII?

NAPISALEM

3s x 7p x zwiekszony ciezar

A NIE PRZYKLADOWO

3s x 7p + zwiekszony ciezar

nie myl "x" z "+"

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
wyciskanie szerroko jakos wasko Ci wycjodzi, moze nieco podnies skos a za to trzymaj sztange szerzej

bo dłon wezej to juz waskie dociskanie


codo wyc w pozycji głowa w dół, sprawa jest prosta jak ..."mostek"

podnies dupe jakies 20cm i niech juz tam w gorze zostanie


o tak:


DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
I znowu pytania :)
_____________________________
1. wyciskanie w skosie dolnym - ale ja tak czy siak nie bede wstanie wyjac sztangi z widełek.

One zostaly tak zrobione zeby dobrze sie robilo rozne "ciezkie" dociskania (nie ma bata zeby sztanga wyleciała) ale za to cwiczac na płaskiej ławie niemozliwe jest wyjecie sztangi ze stojakow i opuszczenie jej na klate - ławka jest dosyc niska a najnizsze ustawienie widelek to takie jak widac na filmiku z dociskania na klate :( - brakuje mi ok 10 cm zeby wyjac sztange.

Teraz bede mial problem załatwic nowe stojaki na siłke a zreszta juz tam miejsca za wiele nie mam :/

2. Wyciskanie szeroko - miedzy dlonmi jest ok 45-50 cm, ile powinno byc :)? Kiedys cos czytalem ze ok 70-80?

"moze nieco podnies skos a za to trzymaj sztange szerzej"
- nieco czyli 30 st czy mniej?

Boje sie zbyt szeroko łapac bo nie do konca wiem czy od tego czy od koncowek na biceps powykrecalo mi nadgarstki :(
__________________________
Offtop - sobote i niedziele byłem prawie nie przytomny.
Dzis juz w miare ok ale jestem jeszcze oslabiony.
Jutro chyba zrobie jakis super lekki trening a w czw zalegly trening na triceps, a w pt lub sb gore grzbietu.

A od pn pojade tak jak pisales .

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
One zostaly tak zrobione zeby dobrze sie robilo rozne "ciezkie" dociskania (nie ma bata zeby sztanga wyleciała) ale za to cwiczac na płaskiej ławie niemozliwe jest wyjecie sztangi ze stojakow i opuszczenie jej na klate - ławka jest dosyc niska a najnizsze ustawienie widelek to takie jak widac na filmiku z dociskania na klate :( - brakuje mi ok 10 cm zeby wyjac sztange.

NA PEWNO NIE MAGŁOWKUJESZ SIE JAKTO ROZWIAZAC

WYSTARCZY NA DOBRA SPRAWE ROWNOLEGLE PRZYWIAZAC [W PIONIE] DO STOJAKOW DWIE BELKI DREWNIANE Z WYCIECIEM ZEBY SZTANGA NIE ZJEZDZALA

Zmieniony przez - WODYN w dniu 2009-03-17 13:09:55

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
2. Wyciskanie szeroko - miedzy dlonmi jest ok 45-50 cm, ile powinno byc :)? Kiedys cos czytalem ze ok 70-80?

JA MAM 81 cm pomiedzy małymi palcami na sztandze
max dopuszczalna na zawodach jest 81 pomiedzy palcami wskazujacymi, na maszynie smitha mam jeszcze szerszy chwyt....





"moze nieco podnies skos a za to trzymaj sztange szerzej" - nieco czyli 30 st czy mniej?

czy ja mowilem ile stpni?
nie!

sadze ze na cele dociskania nie powinienes myslec o stopniach tylko o tym jaki masz zakres ruchu

jesli chwycisz na te 80cm to nagle okaze sie ze zakres ruchu spadł do zera [tak na oko widze], wiec podnies te ławke "nieco", czyli na tyle zeby podnosic sztange na ok 3-5cm w tej szerokosci chwytu


Boje sie zbyt szeroko łapac bo nie do konca wiem czy od tego czy od koncowek na biceps powykrecalo mi nadgarstki :(

w takim razie zmiany wprowadzaj powoli, na pewno bezpiecznie mozesz poszerzac potrochu na sesje

w tej chwili masz widocznie sporo zapasu zanim zacznie wykrecac promieniowo nadgarstki


poszerz o pol szerokosci dłoni na nastepny trening, jesli bedzie spoko, a tak bedzie , to na kolejnym znow o pol dłoni... pozniej jesli bedziesz poszerzał to o szerokosc palca , powoli





__________________________
Offtop- sobote i niedziele byłem prawie nie przytomny.
Dzis juz w miare ok ale jestem jeszcze oslabiony.
Jutro chyba zrobie jakis super lekki trening a w czw zalegly trening na triceps, a w pt lub sb gore grzbietu.

A od pn pojade tak jak pisales .



wszystkie Twoje treningi sa lekkie, nie marudź

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223





Kilka fotek: ławka i stojaki - jak widac sa pogrubione przy widelkach takze nie da rady ich juz nizej opuscic.
___________________________________
1. Z tymi drewnianymi patykami to nie wydaje mi sie to zbyt stabilne:).
Na najblizszym treningu zrobie sobie zamiast tego wyciskania glowa w dol pompki nad podwyzszeniem 4+4, a jak sie ociepli to na te treningi co ma byc to wyciskanie bede chodzil do jakiegos kolezki.

2.Wyciskanie glowa w gore szeroko - ok podloze jakas deske grubosci 5 cm pod nogi ławki i zobacze jak bedzie. Bede tez coraz łapał troche szerzej.

3. Dzisiejszy trening
10 min aeroby
4x20 spiecia brzucha
4x20 unoszenie nog
4x8 pompki 4+4
4x8 podciaganie 4+4
- własnie skonczylem to robic i kreci mi sie w glowie i czuje sie jak po 4 piwach . Czyli jeszcze nie jest ok .

Zmieniony przez - krawat w dniu 2009-03-17 20:20:18

Zmieniony przez - krawat w dniu 2009-03-17 20:21:55

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223







Poręcze (jeszcze nie skonczone) oraz prawa i lewa łapa :):)
Cieno :(

Zmieniony przez - krawat w dniu 2009-03-17 20:25:19

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
porecze polecam umocowac do podlogi

mniejsza z tym

stojaki mozesz nieco opucic wyciagajac zawleczke,jesli ssie nie opuszcaja mimo to towyciagnijje i podpiłuj te pare cm


zrob sobie komplet zwykłych widełek i wkladaj je w stoaki zamiennie z tymi "specjalistycznymi"


bedzie OK


PS
myslalem ze masz mniejszą witę

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do oceny

Następny temat

co robie nie tak...

WHEY premium