SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

krawat/DZIENNIK-cel zdrowe stawy by WODYN/kolejne 100 kg w serii glównej str.95

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 121127

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5699 Wiek 54 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 37378
Łapsko jak u kowala, widać że się starasz i idziesz w dobrym kierunku

Przestań już z tymi narzekaniami na przedramiona, to pewnie nic takiego a tylko sobie wmawiasz zeby progres zatrzymać.
Martwiłbym się jak by serce kuło

Osobiście Krawat nie miałem żadnej kontuzji związanej z przedramieniem, nie licząc pękniętej kości tuż nad nadgarstkiem wiele lat temu po tym jak w internacie z wyskoku próbowaliśmy stopą dotknąć świetlówek

Żadnych najmniejszych nawet litości choć mięśnie mdleją i trzeszczą kości....
ZOBACZ MOJE FOTY ,KRYTYKA DOPINGUJE :http://www.sfd.pl/Przyszła_pora_na_foty_Demola-t526073-s1.html
ODWIEDŹ DZIENNIK :
http://www.sfd.pl/Świat_jest_mały,_ale_należy_do_wielkich!_15*10*5_by_WODYN-t592390.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Hehe do "łapska" to jeszcze kilka cm brakuje.
Jak bedzie 40 - bede zadowolony.

No prawdę powiedziawszy to już dziś trochę mniej boli.
Moze dlatego ze odstawiłem tylnie przysiady?
A moze tylko cos chwilowo naciagnelem?
Ale przez tydzien bolały dość mocno.

Progresu nie chce zatrzymywać :):)!
Musze się starać żeby WODYN znowu we mnie uwierzył :):)

ps kiedyś miałeś chyba coś z łokciem?
Wiec tak podpytałem z ciekawości:)

pozdro

Zmieniony przez - krawat w dniu 2011-01-12 22:53:47

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1015 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2585
znowu ja znowu z wegetariańskimi wiadomościami, może Cię zainteresować:

http://vegie.pl/topics61/4526.htm

a to MSM o którym wtedy pisałem faktycznie cuda działa jeśli chodzi o stawy i ścięgna. Dwa dni brania i kontuzja męcząca od 7 lat poszła w niepamięć.

Nigdy nie myśl o drugim miejscu.
VEGE POWER!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Przeczytałem. Wynika że trzeba by się zaopatrzyć w beta-alanine.
Ciekawe jak to wychodzi finansowo.

B kompleks łykam regularnie.

Ile przyjmuje o3 to nie wiem.
Ale jem codziennie 50 g rożnego rodzaju orzechów: włoskie, laskowe i migdały (chcial bym jeszcze dodać brazylijskie ale ciężko dostać w moim mieście).

Te msm planuje spróbować w lutym bo po świętach mało kasy a jeszcze czekają mnie spore odzieżowe zakupy

Jadłeś takie z apteki czy jakiejs firmy "pakerskiej"??

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1015 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2585
MSM jest w sumie nielegalne u nas w kraju (i chyba tylko u nas, bo wszędzie indziej normalnie można kupić) - to znaczy nie wolno sprzedawać "dla ludzi". Można kupić albo na allegro, albo - co wychodzi chyba 4 krotnie taniej - w jakims sklepie online z odżywkami dla koni. I naprawdę szczerze ten suplement polecam, bo potrafi prawdziwe cuda zdziałać - po sobie się przekonałem. Na allegro dałem za 120 gramów coś koło 50 zł - i się sfrajerowałem, bo taki sam dla koni kosztuje około 50 zł za pół kg. Nie ma problemu z jakością, bo to jest zwykły związek chemiczny, jak np sól, pakowany w hurtowni chemicznej - opakowanie dla ludzi za 100 dolarów, dla koni za 20 dolarów, nabierane tą samą szufelką :D

Beta - alaninę najlepiej chyba kupić w opakowaniu 0,5 kg, czasem wystawiają na allegro albo sprzedają w sklepach dla sportowców. Za taką paczkę wychodzi z przesyłką około 130 zł, a ja dałem bodajże 60 za 75 gramów.

A jak już tak chcesz w zasady zdrowotne na diecie wege wniknąć, to tu masz kompendium mojej wiedzy:

http://vegie.pl/topics218/1302.htm

a tu wersję skróconą dla lekkoatletów:

http://vegie.pl/topics215/4524.htm

Zmieniony przez - tommo666 w dniu 2011-01-13 17:13:16

Nigdy nie myśl o drugim miejscu.
VEGE POWER!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Msm kiedys kupowalem normalnie bez lipy.
moze cos sie zmienilo?

beta alanina wychodzi dosyc drogo ale przemysle.

kompendium przeczytam :):)
dzieki

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1015 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2585
Zmieniło się, w ogóle wiele się zmieniło - poszły łapówki i wszystkie naprawdę skuteczne środki naturalne zostały "zbanowane" - myślałeś, że Codex Alimentarius to tylko internetowy straszak? Zbanowali MSM, zbanowali 5HTP (o ile nazwy nie przekręciłem), jeszcze dużo innych rzeczy które mi się tylko o słuch obijały. Miały jedną wspólną cechę - małym kosztem wyciągały ze schodzeń, za które normalnie musiałbyś zapłacić grubą kasę, np 5HTP brali ludzie i przestawali wydawać dosłownie tysiące zł rocznie na psychiatrów i psychotropy, MSM pozwalało zrezygnować z leków na reumatoidalne zapalenie stawów - a to czasem terapie za dziesiątki tysięcy.

Nigdy nie myśl o drugim miejscu.
VEGE POWER!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Czyli jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze.
Wszystko jasne.

tu nawet tanio wychodzi
http://allegro.pl/msm-1500-mg-120-kaps-mega-dawka-zdrowsze-stawy-i1399070471.html#gallery

Zmieniony przez - krawat w dniu 2011-01-13 22:13:54

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1015 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2585
No właśie nie tanio, 180 gramów za 50 zł, (nie licząc wysyłki), za taką samą sumę masz 500 gramów, a w jakimś sklepie widziałem promocję, za 60 czy 70 masz 1000. Dzienna dawka to jakieś 1-2 gramy jako uzupełnienie diety i tak z 6 w okresie wysycania, więc taki kilogram za powiedzmy 100 zł (jak żadnej promocji nie wyszukasz) na ponad rok wystarczy, a opakowanie 180 gramów za 60 zł z wysyłką starczy na miesiąc wysycania organizmu wysokimi dawkami.

Zapomniałem o tej b-alaninie napisać - najtaniej widziałem 120 zł (wliczając wysyłkę) za 500 gramów, niby 120 zł to dużo, ale przy porcji 3 gramy przez pierwsze 2 miesiące i 2 gramy przez następne wychodzi ponad 7 miesięcy suplementacji. No i nie zapomnij, że po beta-alaninie będziesz miał naprawdę niezłego kopa na siłowni.

Nigdy nie myśl o drugim miejscu.
VEGE POWER!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
To te msm trzeba az rok jesc?
Pisałes ze czuc poprawe bardzo szybko.

Ta beta alanina zaczyna mi sie podobac.
Musze wiecej o niej poczytac.

>>> Maszeruj albo giń <<<

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do oceny

Następny temat

co robie nie tak...

WHEY premium