SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kerad37 krata do lata

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 496127

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
z innego wątku

solaros
Od kilku lat zacząłem zdawać sobie sprawę że głowa ma decydujące znaczenie. Nic wbrew sobie,nic na siłę,a zwłaszcza bez chorego porównania do osób które są kilka leveli wyżej. Jak jest blok to nie dobrze - blok ogranicza progres. Pamiętam jak kiedyś mówiłem do swojej kobiety-oglądając gazety- że chciałbym tak wyglądać. Choć było to nierealne.Od dawna nie porównuje się do nikogo,zwłaszcza do osób z okładki- a moja kobieta (która ogólnie ma wyyebane na to jak wyglądam) jak już coś skomentuje to mówi że wyglądam jak ci na których się patrzyłem kilka lat temu. Tak więc luz,bez presji,bez chorych ambicji/celów niemożliwych do zrealizowania- tylko pokonywanie własnych słabości i podnoszenie poprzeczki co rok.

Porównaj siebie ale do siebie sprzed roku czy dwóch.
Gdzie byłeś i co miałeś- a gdzie teraz jesteś i co zrobiłeś.
I tym się ciesz a nie porównuj z kimś kto musi tylko trenować,jeść i coś od czasu do czasu wstawić na fanpage,do tego nie łączyć pracę ze szkołą,czasami rodziną- i jeszcze trzymać miskę.

Prawda jest taka że 90% ludzi naszego pokroju - zwykłych ludzi- ma w tym momencie wyyebane na to jak wygląda ,9% stara się coś robić z marnym rezultatem ,1 % lub mniej ma efekty.
I zarówno Ty,np.Wojtek czy pisząc nieskromnie ja ( i wielu innych) nie jesteśmy w tych 99% - to Ci mogę zagwarantować.

....I z tego trzeba się cieszyć.




Zmieniony przez - solaros w dniu 2016-05-07 05:17:04

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
dźwięk na finał, szukałem czegoś w stylu badam





jesteśmy na tym samym etapie - dlatego w końcu próbuje tego CF bo siłownia to iluzja, chłopacy powyżej (jak przeważnie) mają 100% racji.

też się dołączę do próśb i gróźb - zmień dyscyplinę, czy to na kettle, czy CF czy nawet ło matko triatlon byle byś nie siedział na dupie.

powodzenia dziadek

p.s. starałem się być delikatny

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12145 Napisanych postów 30560 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131140
Dziadek podpuścił nas aby zrobił się ruch w temacie po długiej przerwie!
Gwid - będziesz zaskoczony formą kerada!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Też coś czuję, że nas podpuszcza. I trzeba przyznać, że mu się udało, bo nie przypominam sobie kiedy ostatni raz Kuba,Kabo i Gwid go chwalili
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
a gdzie ja go chwaliłem? ej no trzymajmy się faktów

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gwid
a gdzie ja go chwaliłem? ej no trzymajmy się faktów

W Twoim przypadku brak hejtu jest jak pochwała
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 179 Napisanych postów 1482 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 56398
Kerad jesteś gość trzymasz super formę, w czym masz problem, że nie rośnie musiałbyś wjechać pewnie z syntetykiem w tym wieku.., od zawsze podpatruję twój dziennik, chciałbym tak wyglądać tak za te kilka lat i dalej prowadzić taki styl życia.., mam ci zrobić zdjęcie mojego ojca....hmm
mam nadzieje, że to wkręt jakiś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 10132 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 68495
Gwid
dlatego w końcu próbuje tego CF bo siłownia to iluzja

Gdzie tego CF próbujesz? Gwidu - masz Darka Walusia pod bokiem, a zapisujesz się na CF? Łooo Matkoooo... Moja córka też chodzi na CF. Gdzie o tym CF piszesz? Już szukam. Będzie krata.

------------------------------------
Сила это способность
http://www.sfd.pl/Kettlebells_Sztanga_Bieganie_Sila_dla_cierpliwych_By_MaGor_Vol3-t1078817.html
------------------------------------
Spis treści i indeksy:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/69665444/sfd/pub/dziennik/spis_tresci.html
------------------------------------
http://www.sfd.pl/Pomoc_dla_małego_Igorka__serdecznie_zapraszamy_!-t1022615.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69533
Dzięki za słowa wsparcia.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10058 Napisanych postów 30391 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728798
Kerad : czyżby Cię dopadł kryzys egzystencjalny?



Nie daj się !


Trenuj dalej !


Ciężko jest dotrzeć tam,gdzie dotarłeś





Zmieniony przez - masti w dniu 2016-05-08 10:26:21
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BIAŁKO chyba przedawkowywałem???!!!

Następny temat

odchudzanie grubasa

WHEY premium