SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol. 4!

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 153118

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7515 Napisanych postów 49524 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385521
Jedziemy dalej z pojedyńczymi pytaniami
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
nie wiem jak ukierunkowac dalej trening, mialem calkiem inny cykl treningowy niz wszyscy tzn robilem mase przez wakacje; troche sie zapuscilem ok 19% bf, 88kg wagi 181 wzrostu, przechodzenie teraz na wycinke jest chyba bez sensu (chcialbym od stycznia), wiec pozostaje sila? ale czy warto robic sile przed redukcja na ktorej i tak ta sila spadnie? slyszalem tez o treningu na "gestosc miesni" nie wiem czy cos takiego istnieje, teraz przechodze na diete w ktorej wychodze na zero, mam taka wrazliwosc insulinowa ze wszystko idzie w sadlo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
oskrox12 galeri echo jest otwarty tak jak galerie otwierają na stronie galerii mozesz zerknąć ale pewnie juz otwarta. Vitaminshopa masz jeszcze na warszawskiej i obok ronda koło hotelu qubus te trzy ma ta sama osoba. a dokłądniej
Kielce, ul. Warszawska 28
Kielce, CH ECHO, ul. Paderewskiego 48

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12061 Napisanych postów 160511 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234651
jestem

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 454 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6363
Pytanko :D Jeżeli zdarzy mi się jeden dzień że nie zjem wszystkich kalorii [ powiedzmy tak z 1000 mniej ]z tego powodu że jest mi niedobrze czy coś , to odbije sie to jakos negatywnie na mnie? i czy na nastepny dzien wrocic na normalny bilans?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12061 Napisanych postów 160511 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234651
zdarza sie kazdemu. jedz dalej normalnie, rob swoje

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1096
moge przeplatac platki owsiane z kasza jeczmienna na sniadanie zeby nie bylo monotonnie same platki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1419 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12943
Mam pytanie odnośnie suplementów na stawy, czy taki produkt https://sklep.sfd.pl/Trec_Collagen_Renover-opis26010.html 
sprawdzi się w wypadku, gdy mam (już drugi raz w przeciągu pół roku po chorobie) nadwyrężenie stawu barkowego?

"Tylko od Ciebie zależy to, czy czegoś dokonasz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
czy jak robie trening push/pull to moze on byc w koniguracji pull/push? czy ma to znaczenie ze robie np dzisaj plecy+bic a jutro klatke tric i barki? czy moze jest to obojetne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1087
Mówiliście że typ który prowadzi vitamin shopy w kielcach dobrze doradza, doradził mi thermo core od imaxa, kupiłem , nie wiem czy dobrze zrobiłem no ale zobaczy się, na każdego może inaczej zadziałać, mam zamiar brać rano od razu po obudzeniu się i czekać ok.30 minut i jeść śniadanie a potem o 18 ponieważ mam trening na 19, wychodzi więc że będę miał dziennie 2 porcje po 1 tabletce, i ew. gdy postępy trochę staną to lepiej zrobić cheat daya wydaje mi się że to nastąpi za około 2 tygodnie, ostatni cheat był około 2 tygodnie temu. Wole zrobić cheata niż zwiększać dawkę bo wtedy będę miał spalacz na dłużej, czy to dobry wybór, czy lepiej jednak zwiększyć dawkę i wcinać np. 2 tabletki przed treningiem a 1 rano ? Wolałbym jednak tą pierwszą opcje.

taaaa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
nie rozumiem sensu twojego pytania. Robisz redukcję, redukuj na dobrej misce, uważam osobiście, że cheaty na redukcji mijają się z celem, bo organizm inaczej zareaguje na nie, niż na masie. Spalacz odpal tak, by skończył ci się wraz z końcem redu i bierz tak jak zalecają.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

dietaa !

Następny temat

Rozkład WW i T i B.

WHEY premium