SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol. 4!

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 153034

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 242 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3345
A czy jest różnica czy będę spożywał białko z odżywki czy z mięsa? czy jak z odżywki to efekty słabsze będą? ja myśle że białko białku równe ;]. Prosze o odp.;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8064 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42757
Wcale nie , lepiej zjeść mięso lub jaja , białko jako odżywka jak musisz wszamać coś na szybko ale " awaryjnie" a nie ze ci sie nei chce przyrządzać posiłku , lub gdy brakuje ci białka w lodówce ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8064 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42757
To jak będe brał kreatyne stale tak będzie dobrze: 5 g przedtreningiem , dnt 5 g naczczo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
to zle myslisz jest duza roznica
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7515 Napisanych postów 49524 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385521
kacper95
To jak będe brał kreatyne stale tak będzie dobrze: 5 g przedtreningiem , dnt 5 g naczczo?


tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 242 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3345
Bo ja biore tak że natychmiast po trenigu białko serwatkowe + banan a po godzinie od treningu posiłke zazwyczaj ryż plus gotowana pierś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 290 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2573
hmmm po treningu? 30min po porządny posiłek + banan może być ;>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1276
Mam 16 lat, dietę mam. Moje pytanie jest czy mogę brać BSN - Nitrix? Bo po bracie lezy nie je tego, a na cykl powinno starczyc ;)

Zmieniony przez - Drando w dniu 2013-12-15 22:33:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 688
jakim cwiczeniem zastapic podciaganie sie na drazku i po jakim czasie moge zaczac brac kreatyne ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
zastąpić nie zastąpisz, ale mozesz dać wiosłowanie, co do kreatyny to potrenuj jeszcze do wakacji bez kreatyny.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

dietaa !

Następny temat

Rozkład WW i T i B.

WHEY premium