SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol. 4!

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 153053

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja bym Ci w takiej sytuacji polecił Push/Pull/Legs - zmiana będzie taka, że biceps idzie do pleców, a tric do klaty. bok barków gdziekolwiek. A nogi i łydki przetrenujesz konkretnie solo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 705 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3302
no właśnie ja ten trening miałem nie dawno i teraz chciałem zrobić splitem ;D zresztą taka cała zmiana treningu wydaje mi sie że by była sporym szokiem dla organizmu ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
taki split niewiele się różni od P/P/L. praktycznie tylko biceps i triceps.

Różnicy prawie nie ma, więc wpływ niezauważalny

Zmieniony przez - paramaribo2 w dniu 2013-12-11 22:25:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 705 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3302
i z tego co pamietam to w p/p/l było cały czas 8 powtórzeń
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 705 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3302
i ćwiczenia wyłącznie z wolnymi ciężarami ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 705 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3302
ja myślę żeby pokładać sobie podzielenie parti podobnie do p/p/l a po dwóch miesiącach zmienić cały trening na na p/p/l co o tym myślisz ;) ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak najprościej - tyle mogę powiedzieć. Nie musisz zmieniać treningu co 2 miesiące. Kosmetyczne zmiany, czasem jeden tydzień nieco innego treningu i jeden plan spokojnie starcza na pół roku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 705 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3302
Okey na pewno się zastosuje do twoich rad.Wielkie dzięki za odpowiedzi ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1287
Takie pytanie z czystej ciekawości . czy takie coś jak HGH od Burneiki lub buzery testosteronu tj. Tribulus Terrestris to są jeszcze suplementy ? W końcu to Hormony .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
od burneiki masz prohormony bodajże, to suple już nie są. Sam tribulus można raczej uznać za suplement.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

dietaa !

Następny temat

Rozkład WW i T i B.

WHEY premium