SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol. 4!

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 152996

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
dokładnie tak, BCAA wspomaga synteze bialkatakże warto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bezpośrenio po treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 321 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1768
No nie wiem peepeek po prostu staram się próbować nowych rzeczy, wiem że insulina z perspektywy grubego lenia spędzającego pół dnia przed TV to zła rzecz, ale dla mnie jest to swojego rodzaju wyjście (mam nadzieję) bo stanąłem w miejscu. A dobra manipulacja tak silnym hormonem anabolicznym to chyba dobre wyjście.

Nikt tego nie stosował?

Zmieniony przez - kardi5 w dniu 2013-10-14 22:07:32

Dziennik: http://www.sfd.pl/[DT]Kardi5__Innowacje_i_Wariacje-t977771.html

"Pain is temporary it's take a minute or houer or day or even a year but finally it will subside. And something else will take his place and by quit however it will last forever"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
Załóż temat, zajmiemy się Toba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1276
Podwyższy mi się cholesterol jeśli będę pił PVL - Mutant Mass codziennie? Bo ma w 260 g 60mg chlo~, a ja pije połowe tego..?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
cholesterol w pokarmie nie ma wpływu na poziom cholesterolu we krwi. Główne znaczenie mają tutaj tłuszcze trans.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1276
Czyli mogę na spokojnie pić codziennie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w kwestii cholesterolu tak, możesz.
Ogólnie jeżeli już musisz pić to pij tylko po treningu. Nie wiem kto CI doradził gainera, ale wyciągnął z Ciebie kasę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 321 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1768
peepeek, myślę, że założę dzięki za radę. Może dowiem się czegoś ciekawego a raczej na pewno. Pozdrawiam :)

Dziennik: http://www.sfd.pl/[DT]Kardi5__Innowacje_i_Wariacje-t977771.html

"Pain is temporary it's take a minute or houer or day or even a year but finally it will subside. And something else will take his place and by quit however it will last forever"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1087
Możliwe jest że boli mnie głowa(słaby ból, ale wyczuwalny) przez spalacz tłuszczu (Thermo Core), zaczęła mnie boleć po powrocie do domu ok.22, a spalacz brałem rano 1 raz, 1 tabletka ok. 10 na czczo, czy jest to po prostu zbieg okoliczności ?

Zmieniony przez - oskrox12 w dniu 2013-10-14 23:17:49

taaaa

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

dietaa !

Następny temat

Rozkład WW i T i B.

WHEY premium