SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol. 4!

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 153044

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1685 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7890
Dzięki DreamEvil ;)

Masz lat pra­wie 40, wyg­la­dasz na niecałe 30, myślisz, że masz nies­pełna 20, a zacho­wujesz się jak­byś miał 10.

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[DT]_wisnia1892-t1015456.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeżeli chodzi o shake to ja zamiast płatków owsianych preferuję ugotowany ryż. Jest neutralny w smaku i nie wciąga tak wody ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3370
Chce rozciągać się po treningu. robić normalnie jakieś serie czy coś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 705 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3302
Witam Mam takie pytanie robie nogi z barkami, i zastanawiam się żeby zaczynać trening od barków między innymi z tych powodów że nogi to duże mięśnie i po nogach ciężko jest zrobić dobry trening na barki tym bardziej że krew nie zdąży wystarczająco dopłynąć z nóg do barków.Co o tym myślicie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
Rób jak chcesz , ale ja nie widzę konfliktu stron . Sam zrobił bym wszystko zeby nogi cwiczyć osobno ;] .

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 736
Witam mam pytanie może i głupie ale nie daje mi spokoju. Czy długość ręki ma wpływ na wzrost bicepsa oraz tricepsa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
na dluzszym ramieniu jest wiecej miejsca na miesien (obwod) jednak jest trudniej to zrobic ze wzgledu na dluzsza dzwignie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Panowie, mam pytanko.

Ma jakiś wpływ na budowanie masy mięśniowej lub ogólne zdrowie jedzenie dużych posiłków na raz? Chodzi mi o takie >1500kcal. Można tak jeść czy lepiej rozłożyć to na mniejsze w całym dniu??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1201 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13287
Czesiek43
Panowie, mam pytanko.

Ma jakiś wpływ na budowanie masy mięśniowej lub ogólne zdrowie jedzenie dużych posiłków na raz? Chodzi mi o takie >1500kcal. Można tak jeść czy lepiej rozłożyć to na mniejsze w całym dniu??


Lepiej rozłożyć na mniejsze ze względu choćby na to, że Twój organizm nie przyswoi białka z posiłku, na który przypadają mniejsze 3 porcje białka rozłożone na 3 posiłki . Dochodzi też do tego duże zakwaszenie organizmu dużą ilością białka + obciążenie układu pokarmowego dużą ilością pokarmu naraz .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Możesz na raz zjeść. Nie przyswoi białka? na czym bazujesz? na micie o tym, że max 30g na posiłek?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

dietaa !

Następny temat

Rozkład WW i T i B.

WHEY premium