SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol. 4!

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 153073

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 362 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4374
jezu co to za odpowiedz.. ja sie nie pytam czy lepiej jedzienie, czy proch. Tylko czy proch mi nie zaszkodzi przez pol roku. Proste że wiem że lepiej jedzenie, ale nie daje rady jesc tyle i potrzebuje na masie. Wiec? moze zaszkodzic ?

"Bo talent to 10 procent, reszta to morderczy trening"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Napisałem Ci, że nic Ci nie będzie. Czytaj ze zrozumieniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1000
1)Co polecacie bardziej:
trening domatora,
trening siłowy metodą Lafaya,
trening domowy Mawashiego,
Do wykorzystania hantle.

2) Jak trening domatora to jakie dodać/zastąpić ćwiczenia hantlami?
3) Co myślicie o zakupie shakera i robienie sobie szejków z owocami mlekiem, twarogiem itd. i o batonikach proteinowych domowe :D ?
Z góry dzięki! :D

"Ból jest chwilowy, a duma z wygranej wieczna."
"Jeśli walczysz jesteś zwycięzcą!"
Pomogłem? Przyznaj sog`a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 94 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1590
trzeba robić przerwę w treningu co jakiś czas? np. co 8 tygodnin np. wolny tydzień zrobić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jeżeli potrzebujesz to rób.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Teoretycznie powinno się robić, co jakiś czas np. 2 tygodni lżejszych treningów, żeby nie było zastoju, ale żeby ciało mogło odpocząć, ale to, czy będziesz je robił, zależy od Ciebie, nie musisz :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja mam pytanie. Jeśli robię poszczególna aktonów barków na różnych sesjach (w środę przód i środek, w piątek tył), to po ile serii robić np. na tył? 6?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111381
5-6s bedzie ok

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na przód i środek 6 serii łącznie, a na tył mam problem ze znalezieniem odpowiednich ćwiczeń. Mam tylko unoszenie sztangielek w opadzie tułowia, no a nie będę robił 6 serii jednego ćwiczenia. Ćwiczę w piwnicy i nie mam dostępu do maszyn żadnych specjalnych, chyba, że dodam do tego podciąganie sztangi wzdłuż tułowia, które angażuje wszystkie aktony, ale wtedy znowu będzie dysproporcja, a chcę mieć równomiernie rozbudowany każdy z nich...



Zmieniony przez - MaksymS w dniu 2013-12-21 19:22:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111381
masz wyciag?

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

dietaa !

Następny temat

Rozkład WW i T i B.

WHEY premium