SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol. 4!

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 153003

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1685 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7890
To znaczy? Chciałbym zrobić w piątek ok. 16 bajceps i klatę, a w sobotę o 14 nogi.

Masz lat pra­wie 40, wyg­la­dasz na niecałe 30, myślisz, że masz nies­pełna 20, a zacho­wujesz się jak­byś miał 10.

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[DT]_wisnia1892-t1015456.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1201 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13287
Ja osobiście od dawna nie mam tak by po każdym treningu mieć dzień wolny, trenuję systemem 2 dni treningu, dzień wolny, 2 dni treningu... itd. A jeśli chodzi o trening 3 razy w tygodniu, to jest to trochę za mało jeśli ktoś traktuje ten sport bardziej poważnie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12059 Napisanych postów 160497 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234597
wisnia1892
To znaczy? Chciałbym zrobić w piątek ok. 16 bajceps i klatę, a w sobotę o 14 nogi.


to spoko

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1685 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7890
Ciężko mi ogólnie z wszystkim się wyrobić by "czuć" to potem, inna sprawa że moja lewa ręka to wata i muszę właściwie robić bez ciężarów by wyrównać(przy większych lata na bok). Dzięki za radę ;)

Zmieniony przez - wisnia1892 w dniu 2013-12-03 23:06:56

Masz lat pra­wie 40, wyg­la­dasz na niecałe 30, myślisz, że masz nies­pełna 20, a zacho­wujesz się jak­byś miał 10.

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[DT]_wisnia1892-t1015456.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 389 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6568
Takie proste pytanko.
Znacie może jakieś sposoby na rozstępy - żele, maście, kremy, inne leki, lub nawet zabiegi?
Czy jest jakikolwiek sposób ich się pozbyć i czy w ogóle mogą zniknąć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1201 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13287
Lepiej zapobiegać niż leczyć, niestety ale to kwestia genetyczna niektórych skóra po prostu nie wytrzymuje a inni wgl nie będą mieli tego problemu, słyszałem o tym by smarować się masłem kokosowym, ogólnie zacznij używac kremów czy olejków nawilżających po kąpieli, to zapobiegnie powstawaniu następnym .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 389 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6568
Myślę, że to miało raczej związek ze zbyt szybkim tempem zmiany masy ciała, także teraz nie popełnię tego samego błędu ;/
Kwestia raczej polega na tym, jak można się pozbyć obecnych...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1201 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13287
Niestety nie koniecznie, ja np też diametralnie zmieniałem masę ciała. Najpierw był to wzrost a później spadek i nie mam rozstępów, Twoja skóra jest po prostu trochę bardziej upierdliwa, olejki po kąpieli, nie pozwalaj by skóra była sucha :).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 94 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1590
Takie mam pytanie, nie miałem drążka do ćwiczeń ale teraz go zakupiłem, niestety mam go w garażu zamątowany a do siłowni mam jakieś 800 metrów (
u kolegi ćwiczymi w domu). Ćwiczę planem fbw A i B i mam pytanie w związku z tym, czy dobrym jest zrobienie ćwiczenia na drążku w domu, przebiec się ten kawałek i tam dalej ćwiczyć? czy lepiej sobie odpuścić ten drążek już całkowicie? Bo ponoć drążek to fundament pleców :)
I drugie pytanie, ile serii i powtórzeń wykonać? szeroko nachwytem jestem w stanie zrobić jakoś 7 powtórzeń więc nie wiem jak to rozłożyć na serie i powtórzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
To trzeba było ten drążek zamontować u kolegi albo coś , Myślisz ze po zrobieniu 4 serii ubierzesz się wpadniesz do kumpla w biegu i odrazu za cwiczenie następne się weźniesz ??? . Co do serii 4 serie max powt .

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

dietaa !

Następny temat

Rozkład WW i T i B.

WHEY premium