SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol. 4!

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 153090

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
wygląda na porządną, tylko skąd ja wezmę tyle hajsu już jedną wagę w domu mieliśmy i się zepsuła, więc od rodziców raczej niechętnie a swoich zaskórniaków nie mam . zobaczy sie ;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1201 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13287
Ale warto, jest przeze mnie bardzo eksploatowana a trzyma się dobrze. Mimo wielu zalań wodą czy jedzeniem, wystarczy przetrzeć gąbeczką czy ręcznikiem papierowym i jest jak nowa, nie to co niektóre dotykowe co wysiadają po umyciu .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
no mi moja wysiadła po roku, ale czasem świrowała. Może wyciągnę coś od rodzicieli. 38zł widziałem kosztuje strasznie dużo ;x
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja właśnie zamówiłem podobną, powinna jutro dojść : D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 320
Mam pytanie dotyczące dietki. Znudził mi się gotowany kurczak, wczoraj postanowiłem coś zmienić. Ugotowaną pierś podsmażyłem z cebulką i papryką, trochę doprawiłem i zjadłem to z brązowym makaronem. Wystrzegać się smażonych rzeczy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Na minimalnej ilości moze być, nie gotuj tylko od razu na patelnie.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
smażonych na głębokim tłuszczu i smażonych w panierce się wystrzegaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7515 Napisanych postów 49524 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385521
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 320
O głębokim tłuszczu nie ma mowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 320
A co z wieprzowiną i ogólnie sosami "domowej roboty"?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

dietaa !

Następny temat

Rozkład WW i T i B.

WHEY premium