SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol. 4!

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 152953

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
No tak . Split każda partia raz w tygodniu i wystarczy .

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zależy od intensywności. Intensywny trening danej partii raz w tyg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 210 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1876
DreamEvil
to ciągnij plecami Ciągnij sztangę wzdłuż kolan pod pępek łokciami spinając łopatki. Powinieneś czuć cały obszar mięśni najszerszych grzbietu


O CH************J. Zrobiłem sobie tak 2x10, niemalże jechałem po nogach i kurde- jaki przeprost i pompa.Przez 1min nie wiedziałem jak się nazywam Kurczę już teraz wiem co źle robiłem. Ale za tydzień zrobię siekę. Zero bolu przedramion i nadgarstków.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 928
Można w diecie na mase wrzucic ostatni posilek godz. 21 - 100g ryżu białego to jest 344kcal , 7g bialka , wegle 76 + banan 100g kcal 95 , bialka 1g , wegle 21?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Jak masz takie braki to tak, ale wcinać sam ryż to nie smakuje zbytnio.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 928
Mi na sucho podchodzi tylko musze przepijac woda jak nie mam banana ale jak mam to biore łyche ryzu i zagryzam kawalkiem banana :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
ALe po co się tak męczyć jak można pewnie coś smaczniejszego zjeść np jajecznice, jak masz blender to ryż mleko banan i sobie koktajl zrób.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 928
do tego koktajlu moge sobie wsadzić platki owsiane i zmiksować?

Zmieniony przez - BooM w dniu 2013-11-20 20:05:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 207 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1824
Mam takie pytanie dla bardziej doświadczonych. Czy też macie ten problem że przy różnych czynnościach nawet najgłupszych jak zmywanie czy mycie zębów strasznie się wam pompują łapy ? Dla mnie jest to trochę drażniące szczególnie ze względu na ten taki ból.. Dodam że jakiś wielkich ramion nie mam (43cm) i nic nie biorę co by mgło powodować taką pompę. Jeżeli ktoś się spotkał z tym problemem to proszę o rade.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7515 Napisanych postów 49524 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385521
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

dietaa !

Następny temat

Rozkład WW i T i B.

WHEY premium