SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol. 4!

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 152980

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 290 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2573
Co sądzicie o tzw. "zalewaniu się" czy zjedzenie od czasu do czasu paczki Chipsów czy małej ilości smakołyków może mieć złe skutki podczas budowania masy mięśniowej lub może to utrudniać.?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111381
Mozesz sobie zrobic cheat meal raz tygodniowo, tylko zeby to nie bylo pół blachy ciasta :D

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 705 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3302
mam takie pytanie czy lepiej jest łączyć partie mięśniowe które już np: wcześniej pracowały przy klacie np : tricepsy czy dać jakis inny mięsień który nie pracował w danym dniu np: biceps ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 290 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2573
aaa to czyli przy masowaniu np. od pon-sob. mam jeść tylko to co powinno się jeść a batona czy cukierka to raczej tylko w tym "cheat day'u" tak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111381
@massi123
Kwestia konkretnych rozłożeń treningów, raczej łączy się klatke z bicepsem, bo po tym jak przy klatce zmeczysz trica nie zrobisz go w stu procentach.

@kondzio4474
tak

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 290 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2573
a to czyli jeśli dotąd w sumie ja codziennie jadłem jakie słodycze nie duże illości od masówki czyli od 2 tygodni to mogło to mieć już na mnie jakiś negatywny wpływ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 705 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3302
okey a w takim razie gdzie proponował byś dać barki byle nie do nóg może jakoś je rozłożyć na dwa dni ? (przód/boki/tyły) ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 705 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3302
a jezeli zrobie na jednym treningu klate,przód/bok barków i triceps to wszystko zdąży się zregenerować i każdy mięśień będzie dobrze przetrenowany ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111381
@kondzio4474 moze miec jedynie na sylwetke, ale to bys widzial, ogranicz teraz do minimum i wszystko bedzie git ;d
@massi123
jak odpowiednia regeneracje(odzywianie,sen) to wszystko bedzie zylo :)

Zmieniony przez - dideek w dniu 2013-12-16 16:24:32

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 705 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3302
okey czy wtedy dobrze przetrenuje np: barki skoro będa już troche zmęczone po klatce ?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

dietaa !

Następny temat

Rozkład WW i T i B.

WHEY premium