SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol. 4!

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 153029

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
a białko tłuszcze węgle jak się układają.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 705 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3302
wszystko jak rozłożone podobno tak jak trzeba ale tak dokładnie nie wiem jak o to wszystko rozłożył
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1685 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7890
Jak dobrze rozumiem dodatek jakiś 50g sosu z biedry do obiadu to nie jest tragedia?

Masz lat pra­wie 40, wyg­la­dasz na niecałe 30, myślisz, że masz nies­pełna 20, a zacho­wujesz się jak­byś miał 10.

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[DT]_wisnia1892-t1015456.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111381
jaki ten sos napisz, a nie ze z biedry :D

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1685 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7890
Nie zdrowy, chłopie co tu dużo pisać? g**** które ma dobrze smakować, 150kcal czyli wiele nie może gówna zmieścić.

Masz lat pra­wie 40, wyg­la­dasz na niecałe 30, myślisz, że masz nies­pełna 20, a zacho­wujesz się jak­byś miał 10.

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[DT]_wisnia1892-t1015456.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 724 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8563
Mam dwa pytania:
1) Robię nogi z barkami. Wiem, że zaczyna się od dużych partii, tak zawsze robię, ale co powiecie, by zaczynać od barków ? Po treningu nóg nie mam już siły na robienie barków ...
2)Ćwiczę na siłowni 3 razy w tyg. i do tego pływam dość intensywnie 3-4 razy w tygodniu, wychodzi koło 10-15 km tygodniowo. Jakie polecacie BCAA, które będę mógł brać przed treningiem pływania ? Te z Activlabu, czy może inne jest wg Was godne uwagi ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111381
1) sam tak robilem i bylo ok, chociaz jak masz mozliwosc to poswiec osobna jednostke treningowa na same nogi, bo to polowa twojego ciala
2)z suplami nie doradze niestety

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 724 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8563
dzieki za odpowiedz, ale jeszcze musze czekac do co supli. Powiedzcie, pływam 3-4 razy w tyg. dosc intensywnie wychodzi z 10-15km tygodniowo i 3 razy w tyg. na silowni "na mase" Jakie polecacie BCAA przed treningiem pływania ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 242 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3345
Siema. Mam taki problem otóz miałem robic dzisiaj nogi, ale przyczepiło się jakieś choróbsko(grypa) i mam gdzieś 37,5 temperatury czuje sie dzisiaj jak g*wno. Co robicie w takiej sytuacji idziecie na siłke czy zostajecie w łóżku? Prosze o porade.;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
Pierwsze zdrowie ! :) Wyleczyć się , wykurować i dopiero powrócić do treningów

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

dietaa !

Następny temat

Rozkład WW i T i B.

WHEY premium