SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol. 4!

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 153112

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 459 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6502
No tak więc pytam czy ten gainer to dobre uzupełnienie w diecie?:)

Możesz mistrzem być jak ja albo wbijać w trumne gwóźdź.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7515 Napisanych postów 49524 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385521
nie

sa lepsze gainery , a jak potrzebujesz samych wegli to lepiej carbo kupić

Zmieniony przez - rutkow w dniu 2013-12-26 14:53:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8064 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42757
A co powiedzielibyście o kreatynie monohydracie w kapsułkach Sciteca bo jest u mnie w ofercie bodajże 8-9 euro jest tam 120 kapsułek na ile to by starczyło ( teraz biore 5 g codziennie )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2248
Co myślicie o oleju rzepakowym?
Kasza manna na masie jest dobrym rozwiazaniem 30 minut przed treningiem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7515 Napisanych postów 49524 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385521
kacper95
A co powiedzielibyście o kreatynie monohydracie w kapsułkach Sciteca bo jest u mnie w ofercie bodajże 8-9 euro jest tam 120 kapsułek na ile to by starczyło ( teraz biore 5 g codziennie )


jak bierzesz 5g dziennie to mozesz sobie samemu przeliczyc na ile ci starczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8064 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42757
Rutkow , więc mam zrozumieć że w jednej kapsułce jest 5 g?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1419 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12943
1 kapsułka to pewnie 1250g zresztą powinno pisać :)

"Tylko od Ciebie zależy to, czy czegoś dokonasz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7515 Napisanych postów 49524 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385521
masz napisane na opakowaniu ile jest w jednej kapsułce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 489
Planuję trening na plecy, póki co standardowo: podciąganie, wiosłowanie, wyciąg dolny i pozostaje mi miejsce na jeszcze jedno ćwiczenie. Warto byłoby dorzucić coś na prostowniki, np. unoszenie tułowia? Zastanawiam się, ponieważ przeglądając różne treningi pleców rzadko spotykam się z ćwiczeniami ukierunkowanymi na te mięśnie. Nadmieniam, iż z pewnych względów nie mogę robić MC.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5346
jak to jest, zaczynałem w sierpniu, ważyłem 84- mięśnie brzucha były widoczne teraz ważę 95 mięśnie brzucha dalej widoczne, jest to ze względu na dobrą dietkę czy jak? bo moi znajomi na masie natychmiastowo tracili swój zarys.....
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

dietaa !

Następny temat

Rozkład WW i T i B.

WHEY premium