SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol. 4!

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 152994

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
to pierwsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
kardi: activlab
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zdecydowanie activlab :) 80-tka jak jeszcze znajdziesz, a jak nie będzie do 95-tka. ze starych smaków czekolada bardzo dobra - nowe nie testowałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 321 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1768
Ok, dzięki

Dziennik: http://www.sfd.pl/[DT]Kardi5__Innowacje_i_Wariacje-t977771.html

"Pain is temporary it's take a minute or houer or day or even a year but finally it will subside. And something else will take his place and by quit however it will last forever"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
a nadchodzi izolat z activlabu, ciekaw jestem bardzo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 321 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1768
W odżywkach białkowych jestem zielony. Czym się różni "Muscle up protein-Activlab" od "Whey protein 95-Activlab" I to białko i to białko to serwatka więc przyswajalność to 104 tak ? a jest różnica cenowa.

Dziennik: http://www.sfd.pl/[DT]Kardi5__Innowacje_i_Wariacje-t977771.html

"Pain is temporary it's take a minute or houer or day or even a year but finally it will subside. And something else will take his place and by quit however it will last forever"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Inny aminogram przede wszystkim. Masz więcej glicyny na przykład (w MU). Białka w muscle upie jest 62g/100g (suma aminokwasów). Whey Protein 95 to białko serwatkowe, bez dodatków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 321 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1768
Czy to jakaś spora różnica? czy nie zwracać na to uwagi ?. Bo muscle up mogę kupić od ręki a na Whey protein muszę czekać więc się zastanawiam. Dodam, że jestem na redukcji. Dzięki paramaribo2

Dziennik: http://www.sfd.pl/[DT]Kardi5__Innowacje_i_Wariacje-t977771.html

"Pain is temporary it's take a minute or houer or day or even a year but finally it will subside. And something else will take his place and by quit however it will last forever"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 2431 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 74125
Co do bbialka to mial ktos marki MEX? Jakies opinie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Muscle UP jest jakościowo gorsze od WP95 (czy WP80 activlabowskie). BV ma niższe bo to nie czysta serwatka.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

dietaa !

Następny temat

Rozkład WW i T i B.

WHEY premium