SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol. 4!

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 153092

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 728
To drugie niestety :D No ale postaram się teraz temu zapobiec ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 362 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4374
Szymonus ja jak zaczelem z dieta na mase to przez miesiac odwiedzialem bardzo czesto kibelek :D ale pozniej juz sie przyzwyczailem do ilosci jedzenia i teraz jest lajtowo, wiec moim zdaniem nie powinienes nic zmieniac, po prostu przeczekaj to

"Bo talent to 10 procent, reszta to morderczy trening"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 462 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3258
siemka. Zastanawiams ie nad kupnem białeczka SFD: https://sklep.sfd.pl/SFD_SFD_WPC_Protein_ECONO_v2-opis26459.html tylko boje sie troche o smak bo z tego co wyczytałem to smak nie za dobry jest. Polecicie jakiś smak? A może w co innego zainwesowac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
truskawka, różne próbowałem i truskawka najlepsza wg mnie.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 462 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3258
aha. To dzięki. A i mam takie jeszcze pytanko a chodzi oto czy na allegro SFD nie sprzedaje swoich produktów? Bo znalazłem sprzedawce z takimi białeczkami na allegro w każdym smaku z dużą ilościa i dość dużo ofert kupna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1201 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13287
Sklep SFD wystawia na allegro aukcje swoich produktów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1685 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7890
Kilka dni temu miałem 14.1% bf i 74.4kg dzisiaj mam 14.3% i 75.2%. To norma.ne ?

Masz lat pra­wie 40, wyg­la­dasz na niecałe 30, myślisz, że masz nies­pełna 20, a zacho­wujesz się jak­byś miał 10.

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[DT]_wisnia1892-t1015456.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
Ale ze co norma?? Jak liczysz bf w kalkulatorze z potreningu to nie dostaniesz zbyt wiarygodnego wyniku . Jak jesteś na masie to nie patrz na ten bf co 0,2% ;p

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a jak liczysz na wadze to pamiętaj, że tam wynik może być z błędem nawet 1,5-2%.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

dietaa !

Następny temat

Rozkład WW i T i B.

WHEY premium