SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol. 4!

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 153109

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3370
a co myslicie o takim planie aby do grudnia robić split+jeden raz w tygodniu crossfit, a w wakacje 2 miesiące 3xcrossfit? i czy to prawda ze crossfit jest lepszy na sylwetke fit?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hmmm... crossfit buduje sprawność fizyczną, to zależy od twoich priorytetów, najszybciej chyba zbudujesz masę na siłowni. Po prostu jak zobaczysz, że jest już ok to utrzymuj wagę. Ale to zależy od ciebie, jak już pisałem, co chcesz osiągnąć??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 2431 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 74125
trenuje 3x w tyg silownia +3-5x w tyg mma. Trener powiedizal ze moge spokojnie cheatowac bo przy takim wysilku nie zaleje sie. Jak wy sadzicie o codziennym cheacie w formie jakiegos batona i bulki slodkiej czy zwyklych kanapek z bialego chleba i dzemem np.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Raz na kilka tygodni spoko

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
Creative
trenuje 3x w tyg silownia +3-5x w tyg mma. Trener powiedizal ze moge spokojnie cheatowac bo przy takim wysilku nie zaleje sie. Jak wy sadzicie o codziennym cheacie w formie jakiegos batona i bulki slodkiej czy zwyklych kanapek z bialego chleba i dzemem np.


ja tam w ramach cheatu ciągnę zazwyczaj wpc, albo gorzkiej czekolady pasek i jest gitara. Raz w tygodniu tak, a raz w miesiącu jem sobie całą pizzę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tzn. jeżeli chodzi ci o to czy możesz wcinać chleb z dżemem... możesz, ale nie za dużo...

Ja jak będę planował cheat day (o ile nie wypadnie impreza) to się przejdę do buffetu "Piotra i Pawła" 15zł i jesz ile chcesz... najlepsze, że w miare tam to jedzenie jest mięsa, ziemniaki, ryby itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Że cooo? 15zł i jesz ile chcesz? To na mnie by straty mieli grube Szkoda że u mnie czegoś takiego nie masz

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
no właśnie ja w ramach imprezy to mam pizzę+2 piwka+bonus
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
no ja do pip najbliższego mam 50km, kiedyś w ramach zakupów jakichś wpadnę i im zjem bufet. Btw. za 15zł jakbym miał jeśc ile chce, to bym wbił z rozpiską z potreningu i całą dietę sobie ogarnął z cheatami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ozzy jak tam byłem, to ludzie wchodzili, jedli tależyk i wychodzili. A my jak wpadliśmy to siedzieliśmy i siedzieliśmy... ale cwaniaki są bo toaleta jest nazewnątrz, a jak wyjdziesz to już nie wejdziesz :D
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

dietaa !

Następny temat

Rozkład WW i T i B.

WHEY premium